Siófokon folytatnánk!

Hatos győzelmi sorozattal a háta mögött utazik a Balaton-parti városba pénteken a DVSC-TVP-Aquaticum. A cél persze a a széria folytatása, a hetedik siker. Az egyértelmű, hogy a Siófok KC a középmezőny legerősebb együttese, s a Loki pénteki ellenfelét a rá

NBI/B: Szomorú vasárnap

Két vereség volt a mérleg hazai pályán a Hajdúnánás ellen. Ezzel el is búcsúzhatunk a junior bajnokság aranyérmétől. A juniorok meccsén egy döntetlennel is nagyon közel került volna a debreceni csapat az aranyéremhez, vereségével azonban már csak matemati

NBII: Magabiztos sikerek

Miskolci győzelmével nagyon került a DVSC-TVP-Aquaticum III. a felnőtt bajnokság bronzérméhez. A Miskolc otthonában szerzett két ponttal a debreceni fiatalok immáron zsinórban kilencedik győzelmüket aratták az NB II-es felnőtt bajnokságban. A juniormezőny

NB I Ifjusági: Vereség Szegeden

Egy hét alatt kétszer kaptak ki a debreceni fiatalok a Tisza-parti együttestől. A váratlan hazai vereség után Szegeden is az ellenfél nyert, így az ötödik helyett a nyolcadik helyen áll a DVSC-TVP-Aquaticum a rájátszásban. NB I JUNIOR, RÁJÁTSZÁS AZ 5-8. H

NBI Junior: kár a második félidőért

Szünetben még négy góllal vezettek a debreceni lányok Dunaújvárosban, mégis vereség lett a vége. Az első félidő derekán 14-8-ra is vezetett a Loki, ám a második játékrészben egy katasztrofális 15 perc eldöntött mindent. Ezt a peridust 9-0-ra nyerték a haz

OSB: ahogy megszoktuk, győzelem

Békéscsabán is simán nyertek a Loki serdülői. Szoros első félidő után 7-1-es rohammal kezdte a DVSC-TVP-Aquaticum a második félidőt, s ezzel el is dőlt a meccs. OSB, FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS, D-H-CSOPORT BÉKÉSCSABA-DVSC-TVP-AQUATICUM 22-31 (12-13) DVSC: Molnár

Győzelem az edzőmeccsen

Az első félidei jó játékának köszönhetően verte a szlovák bajnokot a DVSC-TVP-Aquaticum. Harminc percnyi száguldást láthatott, aki kilátogatott a Loki péntek délutáni edzőmeccsére. A megszerzett labdákkal bátran indultak a debreceni játékosok, a vendégek

Ma délután edzőmeccs a Michalovce ellen

Ma 17.30-kor a szlovák bajnok ellen játszik felkészülési meccset a DVSC-TVP-Aquaticum. A bajnoki szünetben az edzések mellett szükség van a meccsterhelésre is, éppen ezért ma délután fél hatkor a Hódosban a szlovák bajnok IUVENTA Michalovce ellen játszik

Fegyelmi: Fellebbezünk a határozat ellen!

A DVSC Kézilabda Kft. 400 ezer forintos pénzbüntetést kapott az alapszakasz utolsó fordulójában lejátszott DVSC-TVP-Aquaticum-Békéscsaba meccsen történt nézőtéri rendbontás miatt. Az MKSZ Etikai és Fegyelmi Albizottsága, a DVSC Kézilabda Kft.-t 400 ezer,