Nem maradt el a katarzis

DEBRECENI DIADALÜVÖLTÉS: a legjobb nyolchoz közel kerülő hajdúságiak csak magukban bíznak. Drámai mérkőzésen győzte le a DVSC-TVP-Aqauaticum együttese 31-30 a Siófokot, s ezzel nagyon közel került célja elérése, a nyolc közé kerülés felé. A debreceni brav

NB I/B: pont nélkül maradt a Loki

A felnőtt és junior meccset is elveszítette a DVSC-TVP-Aquaticum II Balmazújvároson.   Nagyon kellett volna a két pont a felnőtt meccsen, ám sajnos nem jött össze. „Nagyon rosszul kezdtünk, nem volt elég hatékony a védekezésünk, támadásban sem tudtuk

NB II: kettős siker a Böszörmény ellen

Vida Gergő ifjú tanítványa magabiztosan nyerték mindkét meccsüket. A felnőtt mérkőzésen Pénzes Laura 8 gólja volt a csúcs, a juniorok meccsén Varga-Tóth Rebeka Réka jutott ugyanennyi találatig NB II, ÉSZAK-KELET, FELNŐTT DVSC-TVP-AQUATICUM II-HAJDÚBÖSZÖRM

Kedden MK-meccs Győrben

Nem sok pihenő jutott a Loki játékosainak, kedden 18 órakor a BL-győztes Győr otthonában játszik Magyar Kupa negyeddöntőt a csapat. Azt mindenképpen megjegyezhetjük, hogy nem a Magyar Kupa a sporttörténelem legigazságosabb sorozata. A DVSC például a negye

Utánpótlás: két sima siker

Az ifik és a juniorok is simán győztek a Siófok ellen. Az ifjúsági meccsen kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtottak a debreceni fiatalok, a juniormeccs elején azonban akadt egy kis bizonytalanság, ám az első félidő közepén átvették a vezetést Márián Blan

Micsoda este!

Eksztázisban a csapat, eksztázisban a lelátó, ez kellett a Siófok legyőzéséhez. Őszinte kis első félidőt produkáltak a csapatok, azaz kevés védekezés, rengeteg hiba a támadásokban, sok gól. A 12. percben még nagyon jól nézett ki az eredményjelző, 9–7-re v

Pénteken jön a Siófok!

Két győzelem után a hangulat érthetően jó, a betegek meggyógyultak, a csapat várja a Siófok elleni csatát, amely pénteken, 18 órakor kezdődik. Az MTK-Budapest és a Szeged legyőzése önbizalom növelőnek is jó volt, ráadásul a Tisza-parti meccsen a Loki legy

Kapusnak született

Szabó Dóra, vagy, ahogy a csapattársak szólítják, Dorci tulajdonképpen véletlenül kezdett el kézilabdázni. Aztán véletlenül került be már az első edzésen a kapuba, hogy aztán ott ragadjon. Ennyi véletlen nincs, ő erre a posztra született! Dorcit nem lehet

NB I/B: elszalasztott lehetőség

Nagyot küzdöttek a lányok vasárnap, s benne volt a meccsben a győzelem, ám meg kellett elégednünk egy ponttal. A Szeged-hétvége jegyében a szombati NB I-es meccsek után vasárnap a Tisza-parti város második számú csapat látogatott Debrecenbe. Az NB I/B-s f

Utánpótlás: junior-siker Szegeden

A DVSC-TVP-Aquaticum junior csapata simán nyert Szegeden, az ifik viszont nagy verésbe szaladtak bele. A juniorok meccsén a szorosabban alalkuló első félidőben sem volt kérdéses, melyik csapat nyeri a meccsr, szünet után pedig gáláztak a debreceni lányok.