Utánpótlás: egy győzelem Érden

Az ifik nagy csatában nyertek a juniorok sima vereséget szenvedtek Érden. Ifjúsági csapatunk a félidei ötgólos hátrány után produkált remek második harminc percet, s nyert 32-30-ra. A győzelemből kulcsszerepet vállalt a 13 találatig jutó Pénzes Laura és a

Majdnem csoda!

Parádés első félidő után nem sikerült a bravúr. Ijesztő kezdés (0-3) után egészen elképesztő produkcióval rukkolt ki Érden a Loki. Bár beragadt a csapat hamar sikerült fordítani, s a hazaiak jobbára csak futottak az eredmény után. A harminc perc lejártako

Utazás egy szép emlék jegyében

Az őszi bravúrgyőzelem már a múlté, de azért sokszor szóba került a héten. A szezon eddig legjobb eredménye volt, az Érd elleni 28-23-as siker. Szeptember 17-én okkal tombolt a Hódos Imre Sportcsarnok közönsége, Varga József csapata nagyon kitett magáért

Az elejét rontottuk el

Rettentő kezdés után talpra állt a csapat, de már nem tudtuk utolérni a Kohászt. Rettenetes. Ez az egy szó mindent elárul a kezdésünkről. Nem tudtunk mit kezdeni az újvárosaik nyitott védekezésével, ezért sok volt az eladott labda, ebből könnyű gólokat ka

Muszáj előre tekinteni!

A váci vereség után nincs idő a sebek nyalogatására, hiszen szerdán újabb meccs vár a csapatra, a Dunaújváros lesz a vendég a Hódosban. „Bosszantó a váci vereség, különösen azért mert az első félidő végi kritikus periódust leszámítva nagyon jól játszottak

Utánpótlás: pont nélkül maradtunk Vácon

Nem sok babér termett fiataljainknak, két sima vereség a váci mérleg. Nem a mi napunk volt, az ifik nagyon súlyos, a juniorok szűkebb vereséget szenvedtek Vácon. NB I, JUNIOR IPRESS-CENTER VÁC-DVSC-TVP 37-24 (20-14) DVSC: Aradi E., Kiss B. (kapusok) – Bír

Álom, rémálom, hullámvasút = bosszantó vereség

A meccs nagy részében sokkal jobban játszott a Loki, mint a házigazda Vác, egy végzetes, 13 perces debreceni rövidzárlat miatt azonban mégis a vendéglátók örülhettek. Ilyen kezdésről tényleg csak álmodni mertünk. Úgy tűnt, a Loki átmentette keddi formáját

Som Ildi Hajdúnánáson folytatja

A Loki saját nevelésű irányítója a nánási NB I/B-s csapathoz igazol. – Nehéz döntés volt? – Ez volt a legésszerűbb. Hosszú távon, külföldön szeretnék játszani, voltak is ajánlataim, de nagyon gyorsan kellett volna dönteni, a kapkodás pedig nem

Sok ilyen ünneplést!

A Fehérvár elleni meccs egyik hőse, Horváth-Pásztor Bettina nyilatkozott a Nemzeti Sport pénteki számában. Felettébb jókedvű társaság gyülekezett szerda reggel a Hódos Imre Sportcsarnokban, ami érhető is, hiszen a DVSC-TVP-Aquaticum együttese előző este 2

Sopi és Norci is a visszatérésre vár

Sopronyi Anett és Lajtos Nóra egyelőre különmunkát végez, és vár a visszatérésre. Hej, ha én is köztetek lehetnék – sóhajtozott kedd este kapusunk és átlövőnk.Sajnos mindketten csak a pályán kívülről izgulhatták végig a Fehérvár elleni győzelmet. No