NB I/B: esélytelenül

Súlyos vereség az Eger otthonában a felnőtt meccsen, meglepetésre a juniorok találkozóján is hazai siker született. A felnőtt meccs esélyese egyértelműen az Eger volt, s bár a különbség talán túlzott, a DVSC II-nek nem ezt a meccset kell megnyernie A juni

Utánpótlás NB I: két vereség

A fiataloknál jött a papírforma, mindkét meccset megnyerte a Mosonmagyaróvár. A juniorok találkozója volt egyértelműbb, a debreceni ifik azonban meglepetést szerezhettek volna, hiszen a második félidő közepéig állták a sarat, a végjáték azonban a hazaiakn

Nekünk nyolc!!!!! – FRISSÍTVE

A cél teljesítve, a Mosonmagyaróvár elleni győzelemmel bejutott a nyolc közé a DVSC-TVP-Aqauticum! A meccs elején egy-két góllal rendre a hazaiak vezettek, aztán 6-4 után jött egy sikeres Loki-roham, s már nálunk volt az előny (6-7). Fordult a kocka, s a

Folytassuk a sorozatot!

Három győztes meccs után utazik Mosonszolnokra a Loki, a cél a sorozat folytatása. Az MTK, a Szeged és a Siófok elleni győzelmekkel nagyon közel került alapszakaszbeli célja eléréséhez a DVSC-TVP-Aquaticum együttese, ám az i-re még fel kell tenni a pontot

OSB: győzelem a Békéscsaba ellen

Magabiztos hazai sikerrel kezdett a DVSC-TVP-Aquaticum együttese az OSB felsőházi rájátszásában. Remek első félidőt produkált Vida Gergő csapata a Monostorpályi úti csarnokban lejátszott meccsen, így tízgólos előnnyel térhettek pihenőre a debreceni lányok

OSB: kezdődik a rájátszás

A csoportmeccseket százszázalékos teljesítménnyel abszolválták a DVSC-TVP-Aquaticum serdülői, jöhet a felsőházi rájátszás. Vida Gergő tanítványai az Országos Serdülő Bajnokság D-csoportjában szerepeltek, s a Debreceni Sportcentrum SI-t, a Balmazújvárost,

NB II: ez igen, már dobogón a csapat!

A felnőtt és a junior bajnokságban is négypontos rangadót nyert Nyíregyházán Vida Gergő csapata. A 14-15 éves lányokból álló csapat nagy csatában nyert a Kölcsey DSE otthonában, s ezzel helyet cserélt a forduló előtt a tabella harmadik helyén álló nyíregy

NB I/B: sima vereség

A felnőttek meccsén 13 góllal nyert a feljutásért harcoló Kecskemét, a juniorok találkozóján viszont Loki-siker született. A kecskemétiek a hét közben Magyar Kupa-negyeddöntőt játszottak, s csak a hajrában maradtak alul az NB I-es MTK-val szemben. Ezek ut

Nem borult a papírforma

Azt történt az MK-negyeddöntőben, amire mindenki számított, magabiztosan nyert a BL-győztes. Néhány hete, a Győr elleni idegenbeli bajnokin jól kezdtünk, ezúttal nem jött össze a hasonló rajt. Már 6–0-ra vezetett a házigazda, amikor először betaláltunk, j

Nem maradt el a katarzis

DEBRECENI DIADALÜVÖLTÉS: a legjobb nyolchoz közel kerülő hajdúságiak csak magukban bíznak. Drámai mérkőzésen győzte le a DVSC-TVP-Aqauaticum együttese 31-30 a Siófokot, s ezzel nagyon közel került célja elérése, a nyolc közé kerülés felé. A debreceni brav