Kategória Archívum: 2015/2016

DVSC-TVP – Érd

Fantasztikus hangulatú meccsen szerezte meg az Érd a bronzérmet. De ezúttal a vesztes is okkal ünnepelhetett! A szurkolók szerdai edzéslátogatása után egy extra motivációval felvértezett DVSC-TVP lépett pályára a bronzmeccs visszavágóján. A hangulatra az

Tovább

Érd – DVSC-TVP

Más talán feladta volna, a DVSC-TVP talpra állt, s nyílttá tette a bronzpárharcot. Az első félidő derekán kezdett el kísérteni az alapszakasz érdi meccse, amelynek csúfos vége lett. Kimaradtak a ziccerek, szétlőttük a kapufát, Janurik nagyon jól védett, s

Tovább

DVSC-TVP – FTC-Rail Cargo Hungaria

Nagyon közel álltunk az újabb csodához. A kezdés előtt a debreceni ultrák egy felirattal emlékeztek a párharc első meccsén történtekre. Fantasztikus hangulatban, végig tartottuk a lépést a bajnoki címvédő Ferencvárossal. A fegyelmezett védekezés mellé az

Tovább

FTC-Rail Cargo Hungaria – DVSC-TVP

Nagyot harcolt a DVSC-TVP a Fradi otthonában, közel voltak a lányok egy csodálatos eredményhez, szégyenkezésre így sincs okunk. “Írd meg nyugodtan, csalnak!” Belül a Fradi-Loki bajnoki elődöntő utolsó percén, jön a telefon, egy máskor nyugodt

Tovább

DVSC-TVP – Dunaújvárosi Kohász KA

Megtörtént, amiben Debrecenen kívül senki sem hitt: négy között a DVSC-TVP!!!! Ez csak így sikerülhetett. Ilyen közönség előtt, ilyen akarattal, hittel kézilabdázva. Harcolni kell, sulykolta játékosaiba Tone Tiselj, s ők harcoltak nem is akárhogyan. A ven

Tovább

Dunaújvárosi Kohász KA – DVSC-TVP

Remek első félidő után a hajráig remekül tartotta magát a DVSC-TVP. Álomkezdés Újvárosban, a hazaiak a kijáratot keresik, minden ül, amire felkészült a csapat. Emberelőnyben is csak vergődik a hazai együttes, pedig van rá lehetősége, hogy próbálgassa embe

Tovább

DVSC-TVP – Mosonmagyaróvári KC SE

Negyven perc szenvedés után jött húszpercnyi játék. Nyögvenyelősre sikeredett az alapszakasz záró meccsének jelentős része. Sokat hibáztunk, puha volt a védekezésünk, ziccereket hagytunk ki, amikor elhúzhattunk volna, rendre közel engedtük a lelkes, jól k

Tovább

Budaörs – DVSC-TVP

Szoros első félidő után izgalommentes második harminc perc következett. A sportközhely szerint sokszor a kötelező győzelem a legnehezebb, s harminc percig úgy tűnt, hogy ez a tétel érvényesül a Budaörs–DVSC-TVP meccsen is. Jól küzdött az újonc hazai csapa

Tovább

DVSC-TVP – Győri Audi ETO KC

Felemelő megemlékezés után nagyon jó meccset játszottunk a győri sztárcsapattal. Nehéz szavakat találni arra, ami a kezdés előtt történt. A gyász csendje, a fájdalom tapsa, a búcsú után elkezdődött a meccs a világ egyik legjobb csapata ellen. Nehezen birk

Tovább

EUbility Group Békéscsaba – DVSC-TVP

Rossz kezdés után talpra állt a csapat és fontos két pontot hozott el Békéscsabáról! Nem kezdődött jól a meccs, 2-2 után zsinórban négy hazai találat következett, s ezt a hátrányt sokáig görgette maga előtt a csapat. Felzárkóztunk, újra meglépett csapat,