Kategória Archívum: Hírek

NB I/B: elszalasztott lehetőség

Nagyot küzdöttek a lányok vasárnap, s benne volt a meccsben a győzelem, ám meg kellett elégednünk egy ponttal. A Szeged-hétvége jegyében a szombati NB I-es meccsek után vasárnap a Tisza-parti város második számú csapat látogatott Debrecenbe. Az NB I/B-s f

Tovább

Utánpótlás: junior-siker Szegeden

A DVSC-TVP-Aquaticum junior csapata simán nyert Szegeden, az ifik viszont nagy verésbe szaladtak bele. A juniorok meccsén a szorosabban alalkuló első félidőben sem volt kérdéses, melyik csapat nyeri a meccsr, szünet után pedig gáláztak a debreceni lányok.

Tovább

Újabb lépés a cél felé!

Erőt sugárzó produkcióval szerzett újabb két pontot a Loki. Kicsit aggódtunk, hiszen Bobana Klikovac kézsérülése mellett a héten egy vírus tizedelte a csapatot, Szilágyi Ági, Sopronyi Anett, Kudor Kitti, Siska Pálma, Bárány Kriszti és Marincsák Niki hagyo

Tovább

Nincs mese, győzni kell!

Szombaton, Szegeden lép pályára a DVSC-TVP-Aquaticum. Az újonc ellen egy dolgot semmiképpen sem szabad megtenni, lebecsülni az ellenfelet. Ezt a debreceni lányok is pontosan tudják. Mert az eddig egy pontot szerző rivális ellen egyértelműen csak a győzele

Tovább

Egy pont a Fradi ellen

A juniorok simán kikaptak, az ifik nyerhettek volna… A Fradi elleni bajnoki előtt esedékes utánpótlás meccseket elhalasztották, ezeket ma délután játszották le a Hódosban. Az ifik a szünetben magabiztosan vezettek, ám 36-36 lett a gólzáporos meccs vége. A

Tovább

Szurkolók, irány Szeged!

A Loki Szurkolók Egyesülete autóbuszos utazást szervez a 2015 02. 14-én 18.00 órától megrendezésre kerülő Szeged KKSE – DVSC-TVP-Aquaticum magyar bajnoki mérkőzésre. Indulás 14-én szombaton 12.00-kor a Dósa Nádor Térről. Az utazás ára 2.700 HUF tago

Tovább

NB I/B: tisztes helytállás

Szoros meccsen kapott ki a Loki II a Kispest otthonában, a juniorok meccsét simán hozták a debreceni lányok. Solymáron, a PEMÜ-csarnokban lépett pályára a DVSC-TVP-Aquaticum II, s a lányok jól helytálltak az esélyesebb házigazda ellen. A Kispest „kalandoz

Tovább

Junior siker, ifi vereség

Márián Blanka csapata szép győzelmet aratott. A juniorok a tíz találatig jutó Karacs Jázmin vezérletével nyertek, az ifik a második félidő elején még felzárkóztak, de végül kikaptak. NB I, JUNIOR DVSC-TVP-AQAUTICUM-MTK BUDAPEST 35-32 (20-15) DVSC: Aradi E

Tovább

Megtettük az első lépést

Minden szinten felülmúltuk az MTK-t. A jó kezdés tovább javította az amúgy is remek lelátói hangulatot, s a folytatásban sem akadt meg a gépezet, így hamar kilátástalan helyzetbe kerültek a vendégek. Betti jól védett, a védekezés precíz és kőkemény volt,

Tovább

Pénteken kezdődik a végjáték

Február 6-án, 18 órakor az MTK-Budapest ellen játszik a Hódosban a DVSC-TVP-Aquaticum. Ezzel a mérkőzéssel kezdődik meg az alapszakasz hajrája, az utolsó öt forduló, amely mindenről dönt. A fővárosiak remek sorozatot tudhatnak maguk mögött, a legutóbbi né