Kategória Archívum: Klub

Vereség az edzőmeccsen

Nem játszott rosszul a csapat a Vác otthonában.   A szoros első játékrész után a második félidőben sokat hibázott aa csapat, ziccerek maradtak ki, ezért nem lett kisebb a különbség. Ezzel együtt jól mozogtak a lányok, mindenki lehetőséget kapott. Jel

Tovább

A Vác ellen hangolunk a keleti derbire

A Zilah elleni felkészülési meccsek után csütörtök délután a Vác otthonában játszik tesztmeccset a DVSC-TVP. Jókor jött a háromhetes bajnoki szünet, amelyet igyekszik minél tartalmasabban eltölteni a debreceni együttes. Az edzések mellett a játékra is fók

Tovább

Újabb sima siker a Zilah ellen

A pénteki győzelem után szombaton is magabiztosan verte román ellenfelét a DVSC-TVP. A Főnix Csarnokban rendezett mérkőzésen nehezen lendültek játékba a csapatok, a DVSC-TVP a jó formában kézilabdázó Marija Garbuznak köszönhetően szerzett szép gólokat, íg

Tovább

Jól ment a csapat

Szellemes, helyenként látványos játékkal győztük le a Zilahot. Kellett ez a meccs a lelkeknek, s kellett, hogy minőségi ellenfél ellen gyakorolhasson a csapat. A montenegrói válogatottban szereplő Jelena Deszpotovics hiányzott a Lokiból, a többiek közül m

Tovább

Gyermekbajnokság: hazai pályán a Loki

A DVSC-TVP legfiatalabb együttese szombaton Debrecenben lép pályára. Az U13-as Erima Gyermekbajnokság Kulcsár Anita régiójának D-csoportjába szereplő DVSC-TVP eddig két tornán szerepelt, s valamennyi mérkőzését magabiztosan nyerte meg. Milánok Zoltán taní

Tovább

Két edzőmeccs a Zilah ellen

Pénteken és szombaton lép pályára Debrecenben a román bajnokságban szereplő együttes. Az Európa-bajnoki selejtezők miatt beiktatott bajnoki szünet első hetének végén két edzőmérkőzést is játszik a DVSC-TVP a román bajnokságban jelenleg hatodik helyen álló

Tovább

Nem kell “temetni” a csapatot!

Négy nap, két súlyos vereség. Ezek után joggal vetődött fel, hogy mi történt az elmúlt években folyamatosan erősödő, a kiesést jelentő 11. helyről, évről évre előre lépő csapattal. A Siófok elleni hazai, illetve az Érden lejátszott idegenbeli meccseken ne

Tovább

Továbbra is népszerű a DVSC-TVP

Lang Zoltán sportstatisztikus összeállítása alapján előre lépett nézettségben csapatunk. A statisztikus a 2015/16-os szezon eddig eltelt időszakát vizsgálta, egybevetve a labdarúgás, a kézilabda, kosárlabda, vízilabda és jégkorong meccsek látogatottságát.

Tovább

Kémia és egyéb okosságok II.

Szubjektíven az eheti két mélyütésről. Ülök a 30 éves érettségi találkozón, hallgatom, hogy rég nem látott osztálytársammal mi történt 1985 óta. Berreg a telefon, sms Érdről. 32-20, nem ide. Micsoda? Ahogy szabadulni tudok, kirohanok a patinás budapesti g

Tovább

Minősíthetetlen játék

Ott folytatta a csapat, ahol kedden a Siófok ellen abbahagyta. Dekoncentrált, lassú, enervált játék, fejben teljesen szétesett csapat. Mintha két hét alatt mindenki elfelejtett volna kézilabdázni. Semmi sem működött, sem védekezésben, sem támadásban, csak