Kategória Archívum: Tudósítás

Vereség Gyöngyösön

Gyenge első harminc perc után a második félidőben már rendben volt a védekezés. „Mi folyik itt Gyöngyösön” – tehettük volna fel a kérdést az első félidő bármelyik szabadon választott pillanatában. Mert az tudtuk, hogy a csapat nem erre a meccsre készült –

Tovább

Szégyenkezésre semmi ok

Remek kezdés után, érvényesült a papírforma, a Siófok 6 góllal nyert a Hódosban. Álomszerűen indult a mérkőzés, Triffa Ági bravúrjainak, és a hatékony támadójátéknak köszönhetően, 3-0-ra húzott el a DVSC SCHAEFFLER.  Úgy nézett ki, a csapat ott folyt

Tovább

Közel voltunk, de nem sikerült!

A hajráig volt esélye az Érd elleni idegenbeli bravúrra a DVSC SCHAEFFLER csapatának, ám egy kis lépés hiányzott… Az előjelek nem voltak túl kedvezőek, hiszen Kovács Anna térde a héten megfájdult, Bordás Réka és Vantara-Kelemen Éva pedig megbetegedett, cs

Tovább

Mindenki a fedélzeten

Harmadik edzőmeccsét is megnyerte a DVSC SCHAEFFLER. Az MTK-Fradi vegyescsapat és a Békéscsaba elleni felkészülési meccsek után harmadszor az Eger otthonában lépett pályára a DVSC SCHAEFFLER a bajnoki szünetben. Ezúttal már ott voltak a keretben a francia

Tovább

Elgondolkodtató vereség

Nyerhető meccset vesztettünk el Fehérváron. A már-már megszokott horror kezdés után (4–1) a hazaiaknak rendeztük a sorokat, s a vezetést is átvettük. Sőt, 10–11-nél emberelőnybe kerültünk, ám mire lejárt Zsilinszkajtye büntetése, már a Fehérvár vezetett,

Tovább

Szünet után indult be a Lokomotív

Gyengére sikerült első harminc perc után végül magabiztosan nyert a DVSC SCHAEFFLER. Csaknem megtelt a Hódos az újonc fellépésére, s mivel Mosonmagyaróvárról is érkezett több mint félszáz szurkoló remek hangulat várta a csapatokat. Úgy indult, hogy akár h

Tovább

Magyar Kupa: magabiztos továbbjutás

Már az első félidőben eldőlt az Eger elleni MK-mérkőzés, amelyen remek hangulatot teremtettek a debreceni szurkolók. Nem egészen 72 órával a DVSC SCHAEFFFLER– ESZTERHÁZY SC bajnoki után újra találkoztak a csapatok.  Ezúttal az egriek voltak a házigazdák,

Tovább

Kötelező teljesítve

Hét góllal vertük a végig jól harcoló újoncot. Nem feltartott kezekkel érkezett Debrecenbe az újonc, s bár a mérkőzés elejétől a Lokinál volt az előny, a lelkes vendégek kihasználtak minden rövidzárlatot, keményen kapaszkodtak, hogy minél tisztességesebb

Tovább

Remeklésből remegés

Jól sikerült első félidő után felőrölt minket a Ferencváros. Lotte Grigel ugyan leült a kispadra, ám kézsérülése miatt nem állt be, így játékmestere nélkül nézett szembe a BL-résztvevő FTC-vel a Loki. Ezzel együtt az első harminc percben tartotta a lépést