Kategória Archívum: Tudósítás

Rút zárás

Gyengén játszva, sima vereséget szenvedett az MTK otthonában a DVSC-TVP, s így kilencedik helyen zárta a csapat a bajnokságot. Figyelmes házigazda volt az MTK, a kezdés előtt a kék-fehér klub ügyvezetője, Pál László köszöntötte a születésnapját ünneplő Bo

Tovább

Egy győzelem tanulságai

Egy félidőnyi küszködés után egy félidőnyi játék ezúttal elég volt a magabiztos győzelemhez. Elszánt, minden mindegy alapon, bátran kézilabdázó Vasassal találtuk szembe magunkat a Népfürdő utcában, s mivel rengeteg hiba csúszott a debreceni lányok játékéb

Tovább

Vállalható vereség

Remek hangulatú meccsen tíz góllal nyert a Győr elleni aranymeccsre készülő Ferencváros a Hódosban. Fullasztó hőségben, remek miliőben vágtak neki a csapatok a magyar első osztály egyik legnagyobb hagyományú párharcának. Jól kezdett a DVSC-TVP, 3–1-re vez

Tovább

Egyre acélosabb a csapat

Sorozatban harmadik idegenbeli meccsén maradt veretlen a DVSC-TVP. A remekül védekező debreceni csapat magabiztosan gyűjtötte be a két pontot a keleti rangadón. Idegesen, kapkodva kezdtek a csapatok, a negyedik perc végén Lotte Grigel lőtte a találkozó el

Tovább

Egy lépés hiányzott!

Rossz kezdés után hatalmasat küzdött a Loki és nagyon közel állt a bravúrhoz. Nincs rá jobb szó, beragadtunk a rajtnál, 2–2 után könnyedén lépett el a vendégcsapat (2–6). Vida Gergő rendezte a sorokat, sikerült felzárkózni, s szünetre már csak egy egységn

Tovább

Idegenben is magabiztosan

Végig vezetve gyűjtötte be a két pontot a DVSC-TVP a Budaörs otthonában. A sérülésektől sújtott csapatok találkozóján mindkét oldalon akadt olyan hiányzó, aki normál esetben a meccs főszereplője lehetett volna. Nálunk Karina Jezsikava és Anna Punyko „szur

Tovább

Nem sok hiányzott a bravúrhoz

Nagyot küzdött és közel állt a bravúrhoz a DVSC-TVP. Olyan csapat látogatott a Hódosba, amely a mögöttünk levő hétvégén a Bajnokok Ligája-győztes Győr ellen játszott az utolsó percekig nyílt mérkőzést. Az Érd kezdte jobban a találkozót, hamar megléptek há

Tovább

Főszerepben a fiatalok

A Nyíradony elleni edzőmérkőzésen a DVSC-TVP góljainak háromnegyedét utánpótláskorú játékos szerezte. A hosszú bajnoki szünet monotóniáját törte meg a pénteki felkészülési találkozó, ahol Vida Gergő főleg a Loki fiataljainak adott lehetőséget. Mivel Lotte

Tovább

Esélytelenül

A szellemesen, dinamikusan kézilabdázó Vác negyed óra alatt eldöntötte a két pont sorsát. A két sérült Lotte Grigel és Karina Jezsikava nélkül nagyon indiszponáltan kezdte a mérkőzést a DVSC-TVP, míg a hazaiak nagy kedvvel, ötletesen és eredményesen kézil

Tovább

Nem a vereség a legfájóbb!

Csak a meccs elején vezettünk a Kisvárda otthonában, az első félidő derekától a vendéglátók uralták a meccset, de nem a vereség, hanem annak mikéntje a legfájóbb! „A védekezés dönthet” – írtuk a meccs felvezetésében, s így is lett. Az edzőváltás után fels