Kategória Archívum: Tudósítás

Egyre acélosabb a csapat

Sorozatban harmadik idegenbeli meccsén maradt veretlen a DVSC-TVP. A remekül védekező debreceni csapat magabiztosan gyűjtötte be a két pontot a keleti rangadón. Idegesen, kapkodva kezdtek a csapatok, a negyedik perc végén Lotte Grigel lőtte a találkozó el

Tovább

Egy lépés hiányzott!

Rossz kezdés után hatalmasat küzdött a Loki és nagyon közel állt a bravúrhoz. Nincs rá jobb szó, beragadtunk a rajtnál, 2–2 után könnyedén lépett el a vendégcsapat (2–6). Vida Gergő rendezte a sorokat, sikerült felzárkózni, s szünetre már csak egy egységn

Tovább

Idegenben is magabiztosan

Végig vezetve gyűjtötte be a két pontot a DVSC-TVP a Budaörs otthonában. A sérülésektől sújtott csapatok találkozóján mindkét oldalon akadt olyan hiányzó, aki normál esetben a meccs főszereplője lehetett volna. Nálunk Karina Jezsikava és Anna Punyko „szur

Tovább

Nem sok hiányzott a bravúrhoz

Nagyot küzdött és közel állt a bravúrhoz a DVSC-TVP. Olyan csapat látogatott a Hódosba, amely a mögöttünk levő hétvégén a Bajnokok Ligája-győztes Győr ellen játszott az utolsó percekig nyílt mérkőzést. Az Érd kezdte jobban a találkozót, hamar megléptek há

Tovább

Főszerepben a fiatalok

A Nyíradony elleni edzőmérkőzésen a DVSC-TVP góljainak háromnegyedét utánpótláskorú játékos szerezte. A hosszú bajnoki szünet monotóniáját törte meg a pénteki felkészülési találkozó, ahol Vida Gergő főleg a Loki fiataljainak adott lehetőséget. Mivel Lotte

Tovább

Esélytelenül

A szellemesen, dinamikusan kézilabdázó Vác negyed óra alatt eldöntötte a két pont sorsát. A két sérült Lotte Grigel és Karina Jezsikava nélkül nagyon indiszponáltan kezdte a mérkőzést a DVSC-TVP, míg a hazaiak nagy kedvvel, ötletesen és eredményesen kézil

Tovább

Nem a vereség a legfájóbb!

Csak a meccs elején vezettünk a Kisvárda otthonában, az első félidő derekától a vendéglátók uralták a meccset, de nem a vereség, hanem annak mikéntje a legfájóbb! „A védekezés dönthet” – írtuk a meccs felvezetésében, s így is lett. Az edzőváltás után fels

Tovább

Debütálás győzelemmel

Hazai sikerrel mutatkozott be a DVSC-TVP kispadján Vida Gergő. Nem volt egyszerű az újonc Vasas elleni meccs, legalábbis a második félidő derekáig nem. Az újonc jól küzdött, megragadta a kínálkozó lehetőségeket, így a 39. percben, 17–16-nál az egyenlítésé

Tovább

Győzelemmel búcsúztunk az évtől

Jelena Deszpotovics parádés játékkal tért vissza, oroszlánrészt vállat a DVSC-TVP győzelméből. Már a meccs előtt csodára volt szükség, hiszen alig másfél órával az évzáró mérkőzés előtt ért véget a Real Team Kupa döntője, s ahhoz, hogy időben elkezdődhess

Tovább

Győzelem és búcsú

Nem sikerült ledolgozni az első meccsen összeszedett ötgólos hátrány, így a Craiova jutott az EHF Kupa csoportkörébe. A szépségtapasz, hogy győzelemmel búcsúztunk az európai kupaszerepléstől. Kora délután elfogyott az utolsó jegy is, zsúfolásig megtelt a