Ennél csak jobb jöhet!

Fásultan, sok hibával játszva, esélyünk sem volt a Thüringer HC ellen. Az A-csoport két százszázalékos csapatának meccsére ismét zsúfolásig megtelt a Hódos Imre Sportcsarnok, a debreceni kézilabdaláz hőfokát jól szemlélteti, hogy már szerdán elfogyott az

Tovább

Jöhet a csoportrangadó!

Az A-jelű négyes két hibátlan csapat találkozik szombaton 15 órakor a Hódos Imre Sportcsarnokban. Kettőből, kettő. A Thüringer HC és a DVSC SCHAEFFLER is megnyerte eddig két meccsét az EHF Kupa A-csoportjában, így túlzás nélkül titulálhatjuk rangadónak a

Tovább

Miért nem Főnix Csarnok?

A teltházas EHF Kupa meccsek kapcsán sokan kérdezték, hogy a DVSC SCHAEFFLER miért nem a Főnix csarnokban játssza a sorozat hazai csoportmeccseit. Amikor kiderült, hogy a harmadik selejtezőkör sikeres megvívásával a DVSC SCHAEFFLER ott lehet az EHF Kupa c

Tovább

A DVSC Kézilabda Kft. sajtóközleménye

A január 15-én a Hódos Imre Sportcsarnokban lejátszott DVSC SCHAEFFLER – Siófok mérkőzés elvesztése után az ellenfélnek járó gratuláció mellett elnézéskéréssel is tartozik sportszervezetünk. A mérkőzés jó hangulatát ugyanis megzavarta egy néhány másodperc

Tovább

Oda a hazai veretlenség

Az első félidő derekáig tudtuk tartani a lépést az EHF Kupa címvédővel, amely magabiztosan szerezte meg a két pontot. A kezdés előtt 9–1-re vezettek a vendégek, a siófoki csapatban ugyanis kilenc, nálunk egy külföldi került be a találkozó jegyzőkönyvébe.

Tovább

Senki előtt nem hajolhatunk meg!

Az EHF Kupa-címvédő Siófokot fogadjuk szerdán 18 órakor a Hódosban. Két kupacsapat bajnoki csatáját láthatja a közönség szerdán a Hódosban, Az EHF Kupa csoportkörében egyaránt hibátlan DVSC SCHAEFFLER és a sorozat címvédője, a Siófok találkozik, így jogga

• Kategória:
Tovább

Thüringer: az utolsó 200 jegy!

Már csak 200 belépő maradt a szombati Thüringer HC elleni EHF Kupa-meccsre! A szombaton 15 órakor kezdődő találkozóra elővételben is megvehetik belépőjüket a SZERTÁR Sportboltban (4027, Debrecen, Füredi út 49-51), nyitvatartási időben, hétköznap 10 és 18

Tovább

Siófok, Thüringer jegyinformáció!

A héten két haza mérkőzés vár a DVSC SCHAEFFLER csapatára. Ezekre két helyen lehet elővételben jegyet vásárolni! A Most elleni teltházas hazai siker után a héten két hazai meccs vár csapatunkra. Szerdán 18 órakor a Siófokot fogadjuk bajnoki meccsen, majd

Tovább

Győzött a debreceni szív!

Sérültjeit csapatként pótolta a DVSC SCHAEFFLER, s remek második félidei teljesítményével magabiztosan győzte le a Banik Mostot. Azt már szerdán tudtuk, hogy Jelena Deszpotovics nem léphet pályára a Banik Most ellen, pénteken az is kiderült, hogy térdsérü

Tovább

Most vagy soha!

A győztes törökországi rajt után szombaton 14 órakor a cseh Banik Most ellen folytatja szereplését a DVSC SCHAEFFLER az EHF Kupa csoportkörében.  A telt ház biztos, hiszen minden jegy elkelt a mérkőzésre, amit nagyon várnak a debreceni lányok és szur