Kategória Archívum: Hírek

Megjöttek az L-es mezek

Bérletesek figyelem! Megérkeztek az L-es méretű mezek is, melyek átvehetők hétköznapokon a Hódos Irodában. Érdemes azonban előtte az (52) 473-000 telefonszámunkon időpontot egyeztetni az átvételről.

Tovább

Loki-lányok a pult mögött

A DVSC-TVP játékosai is részt vettek a Ronald McDonald Alapítvány jótékonysági akciójában.   Kudor Kitti, Kelemen Éva és Varsányi Nóra a Kishegyesi úti McDonald’s étteremben szerepeltek a hagyományos jótékonysági napon, ahol közéleti személyiségek,

Tovább

Győzelem a Vác ellen

Helyenként jó játékkal nyertünk, de ami a legfontosabb: Lajtos Nóra visszatért. A bajnokságban várakozáson felül teljesítő Vác ellen játszott hétfő délután felkészülési mérkőzést a DVSC-TVP. Hullámzó volt a játék, elhúztunk, egyenlítettek a vendégek, újra

Tovább

NB I/B: nyíradonyi siker a Hódosban

A vártnál simábban nyerte meg a Nyíradony a megyei rangadót az NB I/B Keleti csoportjában. A vendégek voltak az esélyesebbek, s könnyedén meg is nyerték a vasárnapi megyei rangadót. A meccs elején 3-2-re még a debreceni lányok vezettek, de ekkor egy 5-0-s

Tovább

OSB: döccenő nélkül

Nyílegyenes halad célja felé a DVSC-TVP csapata az Országos Serdülő Bajnokágban. Tizenegyedik meccsét is megnyerte a Loki az OSB D-1-es csoportjában, így a lányok már készülődhetnek a középdöntőre OSB, D-1-ES CSOPORT DVSC-TVP-TÉGLÁS VSE 31-12 (15-5) DVSC:

Tovább

Ma edzőmeccs a Vác ellen

A pénteki, Mosonmagyaróvár elleni idegenbeli bajnokira készül a csapat.   A felkészülés része a Vác elleni edzőmeccs, amely hétfőn délután negyed hatkor kezdődik a Hódos Imre Rendezvénycsarnokban. Karnik Szabina meggyógyult és a szegedi meccset kiseb

Tovább

A vártnál szorosabb lett

Egy pillanatig sem forgott veszélyben a DVSC-TVP továbbjutása, ezzel együtt a vártnál kisebb különbséggel nyerte meg szegedi  MK-meccsét a csapat. Bobana Klikovac kisebb sérülése miatt hiányzott a kupameccsről, s nem utazhatott el Szegedre, a szerda regge

Tovább

MK: szerdán irány Szeged!

Az NB I/ Keleti csoportjában szereplő Szeged KKSE otthonában lép pályára szerdán 15.30-kor a DVSC-TVP. A tét a nyolcaddöntőbe jutás. A másodosztályú bajnokság hatodik helyén álló szegedi csapat ellen kötelező feladat a továbbjutás az MK harmadik fordulójá

Tovább

Gyermekbajnokság: véget ért az első szakasz

A DVSC-TVP fiataljai a csengeri tornán is taroltak, így hibátlan teljesítménnyel nyerték meg a Kulcsár Anita Régió D-csoportját. A hattagú csoport ötödik tornáját Csengerben rendezték, a DVSC-TVP előbb az Ópályi ellen nyert 40-0-ra-, majd a házigazda Csen

Tovább

NB I/B: vereség Orosházán

Érvényesült a papírforma, nyert a hazai együttes. Az első játékrész közepén húzott el az Orosháza, s szünetig folyamatosan nőtt a hazai előny. A második félidőben tíz gól fölé is nőtt a különbség, a hajrában sikerült kozmetikázni az eredményen. A juniorme