Kategória Archívum: Kiemelt

Jövő szerdán kezdődik a Fradi elleni párharc

Április 27-én, 18 órakor kezdődik az első meccs a Kőbányai úton, a visszavágó május 11-én a Hódosban. Még bennünk van a Dunaújváros elleni győzelem, a továbbjutás a élménye, ám az élet megy tovább, megvan az előöntő párharc két meccsének időpontja. Az els

Tovább

Hittünk benne, megcsináltuk!

Megtörtént, amiben Debrecenen kívül senki sem hitt: négy között a DVSC-TVP!!!! Ez csak így sikerülhetett. Ilyen közönség előtt, ilyen akarattal, hittel kézilabdázva. Harcolni kell, sulykolta játékosaiba Tone Tiselj, s ők harcoltak nem is akárhogyan. A ven

Tovább

Szerda, a remény napja!

A DVSC-TVP a hétvégén is készült a bajnoki negyeddöntő visszavágójára. Elszánt, dacos csapat várja a Dunaújváros elleni visszavágót. A lányok alaposan kivesézték az első meccs tanulságait, hiszen az ötgólos hátrány csak akkor ledolgozható, ha mindenki pre

Tovább

Harcolni kell!

Tone Tiselj szerint a szerdainál sokkal jobban tud játszani a DVSC-TVP. A Loki szlovén vezetőedzője egyszerre tekint vissza, s tervez előre. Már többször is megnézte a bajnoki negyeddöntő szerdai első mérkőzését, elemzi a hibákat, így próbál felkészülni a

Tovább

Harcolni fogunk a végsőkig!

A Dunaújvárosban remekül védő Horváth-Pásztor Bettinát sokkolta vereség, de abban biztos, hogy a csapat mindent megpróbál majd a továbbjutás kiharcolásáért. – Nehéz volt elaludni szerda este? – Nagyon – válaszolt Horváth-Pásztor Bettina. Sokkh

Tovább

Csodaközelben

Remek első félidő után a hajráig remekül tartotta magát a DVSC-TVP. Álomkezdés Újvárosban, a hazaiak a kijáratot keresik, minden ül, amire felkészült a csapat. Emberelőnyben is csak vergődik a hazai együttes, pedig van rá lehetősége, hogy próbálgassa embe

Tovább

Élő stream Dunaújvárosból

A Dunaújvárosnak köszönhetően nem lesz szükség szöveges tudósításunkra. A kommentátor Horti Gábor! “Élőben a sportcsarnokból Azoknak sem kell azonban szomorkodniuk, akik esetleg nem tudják a Dunaújvárosi Sportcsarnokban megtekinteni a találkozót, ug

Tovább

Indul a rájátszás!

Fontos információk, érdekességek a Dunaújvárosi KKA–DVSC-TVP negyeddöntő párharc előtt. A 2015/16-os szezonban új szisztéma szerint rendezik meg a rájátszást a női első osztályú bajnokságban. Az alapszakasz 1–8. helyzetteje klasszikus kuparendszerben, oda

Tovább

Lecsapni a lehetőségre

Az EHF-kupa fináléjáig menetelő DKKA ellen lép pályára a bajnoki negyeddöntő első meccsén a DVSC-TVP. Kezdés szerdán 18 órakor Dunaújvárosban. Az újvárosiak vasárnap drámai csatában, idegenben lőtt több góljuknak köszönhetően búcsúztatták a dán Randers eg

Tovább

Győzelem az edzőmeccsen

Az első félidő sikerült jobban, szünet után a védekezéssel akadtak gondok. Az edzések monotóniáját törte meg a békéscsabai edzőmeccs, melyet simán nyert meg a DVSC-TVP. Az első félidőben mozgott jobban a csapat, szünet után már kicsit csökkent a koncentrá