Orosz válogatott érkezik

A 24 éves Marija Garbuzzal kétéves szerződést kötött a DVSC-TVP-Aquaticum csapata. Az orosz válogatott játékos nyáron érkezik Debrecenbe. Marija Garbuz 1990. szeptember 24-én született Krasznodarban. Volt a Lada Togliatti és a Rosztov Don játékosa, 2013 ó

Tovább

Víg Vivien érkezik a nyáron

Lajtos Nóra keresztszalag-műtétje után valószínűleg csak jövő januárban térhet vissza, így a csapatnak szüksége van még egy tapasztalt kapusra. Éppen ezért nyáron Víg Vivien érkezik a Lokihoz.   A jelenleg Dunaújvárosban kézilabdázó Víg Vivien Pécset

Tovább

Szurkoló a kórházból

Jól sikerült Lajtos Nóra térdműtétje, a Loki kapusa a Székesfehérváron, a kórházi ágyon szurkolta végig a Fehérvár elleni meccset. Szerdán kora délután, a székesfehérvári Szent György Kórház főorvosa, Dr. Abkarovics Géza műtötte meg Lajos Nóra elszakadt k

Tovább

Jöhet a ráadás!

Szerdán, a Fehérvár KC elleni hazai meccsel megkezdi rájátszásbeli szereplését a DVSC-TVP-Aqauaticum. Nem volt egyszerű az út, de a tervezett helyen ért célba a DVSC-TVP-Aquaticum együttese az alapszakasz végén, így a középmezőnyben, az 5-8. helyért folya

Tovább

Rájátszás előtti ébresztő pofon

Megérdemelten nyertek a roppant lelkes, s helyenként jól játszó olasz vendégek a Hódosban. A magyar-olasz kézilabda liga meccsen egy roppant motivált vendégcsapat lépett pályára, s az olasz válogatottra épülő Esercito-FIGH Futura Roma a második félidőben

Tovább

Ma hattól játszunk az olaszok ellen

Ma este a magyar-olasz kézilabda liga keretében a jövő reménységeire épülő olasz csapat ellen játszik a Hódosban a DVSC-TVP-Aquaticum. A többnyire olasz felnőtt válogatottakból áll ESERCITO FIGH FUTURA néven szereplő csapat decemberben már pályára lépett

Tovább

Két hasznos tesztmeccs

Délelőtt simán nyert, délután kikapott a Loki a Váctól. A bajnoki szünetben mindenképpen hasznos volt a két felkészülési meccs, amelyet az alsóházi rájátszásra készülő Vác ellen játszott a DVSC-TVP-Aquaticum. Mindkétszer a második félidő sikerült jobban,

Tovább

Meccsdömping a héten

Bár az NB I-es felnőtt bajnokságban még tart a szünet, nem maradnak mérkőzés nélkül a debreceni szurkolók, a DVSC-TVP-Aquaticum csapatai kilenc mérkőzést játszanak a héten, mindegyiket hazai környezetben. A felnőtt csapat szerdán és pénteken is pályára lé