Kategória Archívum: Klub

Nem szabad esélyt adni!

Pénteken 18 órakor az MTK Budapestet fogadja a DVSC SCHAEFFLER a Hódosban. Kellemetlen ellenfél érkezik Debrecenbe, sok ismerős arccal a keretében. A fővárosi kék-fehéreket erősíti Dakos Noémi, Slakta Petra, Lajtos Nóra és a nyáron a Lokihoz hazatérő Karn

Tovább

Jegyek elővételben az MTK elleni meccsre

Már megvásárolhatják belépőjüket az április 5-én, pénteken 18 órakor kezdődő DVSC SCHAEFFLER–MTK Budapest mérkőzésre. A jegyeket szerdán 9-13, csütörtökön 9-18, míg pénteken 9-14 óráig vásárolhatják meg a DVSC Kézilabda Kft. Hódos Imre Sportcsarnokban tal

Tovább

Utánpótlás: Két fontos győzelem

Az ifik Szentendrén, a serdülők Tápiószentmártonban gyűjtötték be a két pontot. A szerdai Fradi elleni hazai vereség után a hétvégén újabb feladat várt a DVSC SCHAEFFLER I. osztályú utánpótlás bajnokságban szereplő csapataira. Az ifjúságiak pénteken lépte

Tovább

Magabiztos kötelező

Helyenként jól játszva simán nyert a DVSC SCHAEFFLER Egerben. Újra rengeteg szurkoló kísérte el Egerbe a csapatot, s remek hangulatot teremtettek a csarnokban. Köstner Vilmos tanítványai meggyőzően kezdték a meccset, a jó védekezés mellett Triffa Áginak n

Tovább

A győzelem a cél!

Szombatos 18 órakor Egerben, az Eszterházy SC otthonában lép pályára DVSC SCHAEFFLER. A szerdai, Fradi elleni csata után nem sok ideje maradt a pihenésre a lányoknak, hiszen csütörtök délelőtt már edzett a csapat.„Megpróbáltuk kifutni magunkból a fáradtsá

Tovább

Utánpótlás: pont nélkül maradtunk

Az ifjúsági és a serdülőbajnokság rangadóját is a Fradi nyerte. Mindkét korosztályban ez a két csapat vezeti a táblázatot, így a végkifejlet szempontjából fontos meccseket játszottak a debreceni lányok.  Az ifiknél kiegyenlített első félidő után, a másodi

Tovább

Felemelő emlékezés

A Fradi elleni meccs előtt sor került a DVSC KÉZILABDACSALÁD emléktáblájának átadóünnepségére. A DVSC női kézilabdacsapata mindig több volt, mint egy sportklub. Aki ehhez a közösséghez tartozik, egy nagy család tagja lesz, melynek tagjai együtt nevetnek é

Tovább

Közel voltunk a csodához

Egy rosszul sikerült félidő után csodálatos második harminc percet produkált a DVSC SCHAEFFLER, s közel állt a Fradi elleni pontszerzéshez. Lotte Grigel betegsége miatt szűkült Köstner Vilmos rotációs lehetősége, bár kezdett a dán irányító, hamar kiderült

Tovább

Felszabadultan a Fradi ellen!

Szerdán 18 órakor a szezon egyik legnagyobb érdeklődéssel várt meccse vár a DVSC SCHAEFFLER csapatára a BL-negyeddöntős Ferencváros ellen. Túl sok közös gyakorlásra nem volt lehetősége a debreceni lányoknak, hiszen a válogatott szünet után mindössze egy o