Kategória Archívum: Tudósítás

A veretlenség megmaradt

Kőkemény meccsen, végletekig kiélezett végjáték után döntetlent játszottunk a Dunaújváros ellen. Tudtuk, hogy ilyen lesz! A két csapat a legutóbbi szezonban is kiélezett meccseket vívott, Dunaújvárosban és Debrecenben is őrjítő végjáték után nyertünk egy-

Tovább

Szülinapi győzelem!

Nyolcgólos kupasikerrel köszöntöttel a DVSC SCHAEFFLER a 25. születésnapját ünneplő Szívtiprók Ultras Debrecent! Telt ház és a kezdés előtt egy fantasztikus lelátói koreográfia várta a német TSV Bayer 04 Werkselfen elleni EHF Kupa párharc első meccsét. Az

Tovább

Bevettük Érdet is!

Parádés első félidővel alapozta meg érdi sikerét a továbbra is veretlen DVSC SCHAEFFLER. Amikor másfél perc után 2–0-ra vezetett a hazai csapat a váci meccsel nyugtattuk magunkat. Ott is hasonlóan kezdtünk, a folytatás azonban parádésra sikeredett. S láss

Tovább

Megizzadtunk a két pontért

Remek hangulatban, egy  végsőkig harcoló vendégcsapat ellen nyert fontos meccset a DVSC SCHAEFFLER. Az a csapat amely pontot szerzett az Elek Gyula Arénában és magabiztosan nyert Vácon könnyedén veri a  pont nélkül álló Békéscsabát! Sokan így ér

Tovább

Újabb idegenbeli bravúr

Két váci góllal kezdődött a meccs, ám e Loki egy hét nullás sorozattal válaszolt, s ez alapjaiban meghatározta a találkozó képét. Triffa Ági remekül védett, Bulath Anita átmentette keddi formáját, Jelena Deszpotovics szórta a gólokat, Varsányi Nóra nem hi

Tovább

Átok helyett ünnep!

Az első félidőben ugyan kísértett a két csapat tavaszi mérkőzése, végül magabiztosan szerezte meg a két pontot a DVSC SCHAEFFLER. Mintha átok ült volna a csapaton. Sorra maradtak ki a ziccerek, semmi sem sikerült, s amikor 6–6 után tíz percig nem lőttünk

Tovább

Minden kezdet nehéz!

A játék messze volt a tökéletestől, de a két pontot így is magabiztosan szerezte meg a DVSC SCHAEFFELR az újonc otthonában. Tóvizi Petra lőtte a 2019/20-as női bajnokság első gólját az újonc Szt István SE monori „albérletében”, s pillanatokon belül 4–0-ra

Tovább

Jöhet a jó előadás!

Sok hibával játszott a DVSC SCHAEFFLER a Kisvárda elleni bajnoki főpróbán.  A színházi babona szerint a rossz főpróbát jó előadás követi, eszerint jól fog játszani a csapat jövő csütörtökön, a bajnoki rajton. A rajt előtti utolsó tesztmeccsen a Kisvárda v

Tovább

Harmincpercnyi lendület

Kisvárdán remek első félidőt produkált a DVSC SCHAEFFLER, szünetig húsz gólig jutott a csapat. Triffa Ági betegsége már a múlté, így ő is ott volt a Kisvárdán játszott felkészülési meccsen. Lendületesen, nagy iramban kezdte a meccset a csapat, ennek eredm

Tovább

Egy jó és egy feledhető félidő

Harminc perc után 14 góllal vezettünk Egerben, a folyatásban viszont rengeteg volt a hiba. Az utóbbi meccseken sérülés hiányzók közül Varsányi Nóra már vállalhatta a játékot, Kovács Anna és Szabó Panna azonban még nem léphetett pályára, mint ahogy a beteg