DVSC
VS
Slat
DVSC
30
:
25
Slat
FTC
28
:
31
DVSC
Valc
28
:
25
DVSC
Krim
29
:
40
DVSC
DVSC
32
:
29
POD
DVSC
VS
GYŐR
DVSC
VS
KKC
Közzétéve: 2021.12.20.
A tervezettnél előbb befejeződött a fényforrások korszerűsítése a Hódosban, így a vb-n járt DVSC SCHAEFFLER játékosok egy világosabb csarnokba térhettek vissza.

A világítási rendszer korszerűsítése a nyáron befejezett felújítási fázis része volt, de az U19-es női kosárlabda világbajnokság miatt decemberre tolódtak át a munkálatok. A tervek szerint karácsony után tért volna vissza a csapat a Hódosba, de a munkálatok a tervezettnél gyorsabban haladtak, így ma reggel már otthonában edzhetett a csapat. A régi fényforrások helyett a játéktér felé az EHF által meghatározott 1500 lux megvilágításnál is magasabb szintet elérő NOLA SPORT-LED világítás került, ennek köszönhetően sokkal magasabb szintű vizuális élményt kapnak a csarnokba látogatók.
A megújult Hódosban már ott volt a csapattal a spanyolországi világbajnokságon szerepelt négy játékosunk, Bordás Réka, Planéta Szimonetta, Tóvizi Petra és Vámos Petra, s megérkeztek ifjúsági válogatottjaink, Csernyánszki Liliána és Panyi Anna is.