Bordás Réka távozik

Saját nevelésű, válogatott beállónk nem fogadta el klubunk szerződéshosszabbítási ajánlatát. Új kihívásokra vágyik.

Baba nem véletlenül lett a debreceni közönség kedvence. A kézilabdás családból származó játékos – édesapja tagja volt a vb-ezüstérmes, olimpiai negyedik férfiválogatottnak – utánpótlás éveiben még átlövőként szerepelt, majd túl a nagykorúságon vált belőle beálló. Fokozatosan verekedte be magát a DVSC SCHAEFFLER  felnőttcsapatába, majd a válogatottba, s tavaly szerepelt a tokiói olimpián. Klubunk szerette volna meghosszabbítani Baba 2023-ban lejáró szerződését, ám a játékos ezt nem fogadta el.

„Életem egyik  legnehezebb döntése volt, de úgy éreztem, hogy a karrierem szempontjából muszáj meghoznom ezt a nehéz döntést – mondta honlapunknak Bordás Réka. – Szeretnék még többet fejlődni és új tapasztalatokat szerezni. Nehéz szívvel hagyom itt a klubot és a várost, hiszen Debrecen a második otthonom, a DVSC pedig a második családom. Örökké hálás leszek a klubnak, a városnak, a szurkolóknak és nem utolsó sorban a csapattársaimnak és az edzőimnek. Nélkülük nem tartanék itt, ahol most.”

Támogatóink