DVSC 120: rajzverseny pályázat

120 éves születésnapjára készül a DVSC család. A kiemelkedő jelentőségű évforduló alkalmából klubunk rajzverseny pályázatot hirdet óvodás, és alsó tagozatos gyermekek részére.

Kedvenc DVSC élményem” címmel. A rajzversenyre bármilyen rajzi technika szabadon válaszható.  A megmérettetésre kérjük a kedves résztvevő szülőket, hogy gyermekeik munkáját szkennelt vagy fotózott változatban küldjék el a jatek[kukac]dvsc.hu e-mail címre. 

Az alábbi adatok megadása szükséges: beküldő neve, elérhetősége, rajz készítőjének neve, iskolája/óvodája, osztálya, opcionálisan a rajz címe.

A rajzok beküldési határideje: 2022. március 4., 20 óra

A DVSC munkatársai az összes beküldött rajzot feltöltik Facebook oldalukra, ahol a szurkolók 2022. március 10-ig LIKE jellel szavazhatnak az általuk legjobbnak vélt munkákra. Klubunk a legtöbb lájkot kapó rajzokat értékes ajándékokkal, valamint egy felejthetetlen meglepetés élménnyel jutalmazza.

Támogatóink