2021.07.23. - 15:30

DVSC

31

BAI

27

Felkészülési

2021.07.30. - 16:00

DVSC

30

MTK/FTC

29

Felkészülési

2021.08.06. - 15:30

DVSC

37

BÉKÉ

28

Felkészülési

2021.08.11. - 16:00

MTK/FTC

34

DVSC

30

Felkészülési

2021.08.13. - 15:30

DVSC

31

KKC

21

Felkészülési

2021.08.20. - 16:00

BUC

28

DVSC

26

Felkészülési

2021.08.21. - 18:00

BAI

27

DVSC

28

Felkészülési

2021.08.27. - 15:30

DVSC

30

MTK

36

Felkészülési

2021.09.10. - 18:00

DVSC

30

KKC

22

K&H Liga

2021.09.18. - 16:00

SZKKA

25

DVSC

29

K&H Liga

2021.09.24. - 18:00

DVSC

30

BUDA

21

K&H Liga

2021.10.01. - 18:00

VÁC

25

DVSC

26

K&H Liga

2021.10.22. - 18:00

DVSC

28

MKC

19

K&H Liga

2021.10.27. - 17:30

FTC

29

DVSC

26

K&H Liga

2021.11.05. - 18:00

DVSC

32

Érd

24

K&H Liga

2021.11.10. - 17:30

MTK

29

DVSC

28

K&H Liga

2021.11.13. - 20:00

DVSC

22

CIS

22

EHF EL

2021.11.17. - 18:00

DVSC

35

DKKA

27

K&H Liga

2021.11.21. - 17:00

CIS

25

DVSC

21

EHF EL

2021.12.30. - 18:00

DVSC

VS

Alba

K&H Liga

2022.01.15. - 18:00

Sió

VS

DVSC

K&H Liga

2022.01.19. - 18:00

DVSC

VS

Vasas

K&H Liga

2022.01.29. - 16:00

GYŐR

VS

DVSC

K&H Liga

2022.02.11. - 18:00

KKC

VS

DVSC

K&H Liga

2022.02.16. - 18:00

DVSC

VS

SZKKA

K&H Liga

2022.02.25. - 18:00

BUDA

VS

DVSC

K&H Liga

2022.03.12. - 18:00

DVSC

VS

VÁC

K&H Liga

2022.03.18. - 18:00

MKC

VS

DVSC

K&H Liga

2022.03.25. - 18:00

DVSC

VS

FTC

K&H Liga

2022.04.02. - 18:00

Érd

VS

DVSC

K&H Liga

2022.04.08. - 18:00

DVSC

VS

MTK

K&H Liga

2022.04.13. - 18:00

DKKA

VS

DVSC

K&H Liga

2022.04.30. - 18:00

Alba

VS

DVSC

K&H Liga

2022.05.06. - 18:00

DVSC

VS

Sió

K&H Liga

2022.05.14. - 17:00

Vasas

VS

DVSC

K&H Liga

2022.05.20. - 17:00

DVSC

VS

GYŐR

K&H Liga

EHF Európa Liga: októberben kapunk ellenfelet!

Az EHF bécsi központjában kedden csak a második selejtezőkör párosítását sorsolták ki, a DVSC SCHAEFFLER csak október 20-án kap ellenfelet. Addig szemezgethetünk a lehetséges riválisok között.

A női EHF Európa Liga keddi sorsolásán – az eredetileg tervezettől és a formális logika szabályaitól eltérően – csak a 2. selejtezőkör párosítását húzták ki, így a kvalifikáció 3. fordulójában csatlakozó DVSC SCHAEFFLER még nem volt érintett. A kép azért valamelyest tisztult, hiszen csapatunk kiemeltként várja az október 20-án esedékes sorsolást, melyben a nem kiemelt hat együttes – Nantes (francia), Banik Most (cseh), Bera Bera (spanyol), Höörs HK (svéd), MKS Perla Lublin (lengyel), Kastamonu Belediyesi (török) – mellett a kedden sorsolt hat pár továbbjutójának valamelyikét kaphatja.

Íme a 2. selejtezőkör párosítása:
Dunarea Braila (román)–Tertnes Bergen (norvég)
Molde (norvég)–Hypo NÖ (osztrák)
Paris 92 (francia)–IUVENTA Michalovce (szlovák)
WAT Atzgersdorf (osztrák)–Thüringer HC (német)
LUGI (svéd)–Kubany Krasznodar (orosz)
LC Brühl (svájci)–Alba Fehérvár (magyar)

A selejtező 3. fordulójában 12 párosítást sorsolnak ki, ennek továbbjutói kerülnek majd a csoportkörbe a négy eleve oda sorolt csapat, a dán Herning-Ikast, a Siófok, a romániai Baia Mare és az orosz HC Lada mellé.

Az Alba-FKC továbbjutása esetén a fehérváriakat nem kaphatjuk a 3. körben.

Támogatóink