Alba
23
:
31
DVSC
DVSC
31
:
23
Vasas
DVSC
32
:
29
SAVE
NEKA
19
:
30
DVSC
GYŐR
35
:
23
DVSC
DVSC
31
:
19
DKKA
DVSC
26
:
36
BIET
ODEN
33
:
30
DVSC
DVSC
36
:
24
BÉKÉ
MKC
30
:
23
DVSC
DVSC
27
:
22
BUDU
DVSC
39
:
29
MTK
DVSC
31
:
24
BRES
DVSC
35
:
24
BUDA
CSMB
29
:
29
DVSC
VÁC
27
:
30
DVSC
DVSC
23
:
30
CSMB
KKC
23
:
33
DVSC
DVSC
30
:
23
KOZÁ
BRES
38
:
28
DVSC
VÁC
26
:
26
DVSC
BUDU
21
:
27
DVSC
GYŐR
25
:
23
DVSC
DVSC
22
:
35
ODEN
DVSC
21
:
24
FTC
DKKA
23
:
36
DVSC
BIET
27
:
31
DVSC
DVSC
39
:
27
Alba
DVSC
29
:
28
GYŐR
Vasas
22
:
32
DVSC
SAVE
27
:
36
DVSC
DVSC
32
:
29
NEKA
GYŐR
29
:
28
DVSC
DVSC
34
:
29
MKC
DVSC
28
:
29
Vipers
DKKA
28
:
38
DVSC
Vipers
VS
DVSC
BÉKÉ
25
:
32
DVSC
DVSC
33
:
27
MKC
MTK
27
:
36
DVSC
DVSC
33
:
19
KKC
DVSC
VS
VÁC
KOZÁ
VS
DVSC
BUDA
VS
DVSC
DVSC
VS
GYŐR
FTC
VS
DVSC
Közzétéve: 2019.10.21.
A Leverkusen elleni magabiztos továbbjutás után kedden sorsolják az EHF Kupa harmadik selejtezőkörének párosítását. Íme, a DVSC SCHAEFFLER lehetséges ellenfelei.
Hétfőn három óra előtt néhány perccel érkezett meg a Hódoshoz a DVSC SCHAEFFLER busza (a csapat fél hatkor indult el Leverkusenből Dortmundba, ahonnan Budapestre repült). Három játékosunk, Bordás Réka, Tóvizi Petra és Vámos Petra kedd estig egy rövid válogatott összetartáson vesz részt, a többiek, majd kedden délután edzenek újra.
A hazaúton már megismerhettük az EHF Kupa harmadik selejtezőkörének kiemelését. E szerint a Loki a második kalapból várhatja a Bécsben kedden 11 órakor kezdődő sorsolást. (A harmadik selejtezőkör mérkőzéseinek játéknapjai: november 9/10 és november 16/17). A párharcok győztesei bekerülnek a sorozat januárban kezdődő csoportkörébe!
A kiemelés a következő:
1. KALAP
Nykøbing Falster Håndbold (dán), Odense Håndbold (dán), Rocasa Gran Canaria (spanyol), OGC Nice Cote d Azur Handball (francia), Thüringer HC (német), Érd (magyar), Siófok KC (magyar), Storhamar Handball Elite (norvég), CS Gloria 2018 Bistrita (román), Handball Club Lada (orosz), ZORK Jagodina (szerb), Kastamonu Belediyesi GSK (török)
2. KALAP
Herning-Ikast Handbold (dán), Kobenhavn Handball (dán), ESBF Besancon (francia), Nantes Atlantique Handball (francia, DVSC SCHAEFFLER (magyar), Váci NKSE (magyar), Tertnes Bergen (norvég), CSM Corona Brasov (román), Magura Cisnadie (román), Asztrahanocska (orosz), Zvezda Zvenyigorod (orosz), Kuban (orosz)