2024.08.30. - 15:00

Ez profi munka volt

Meggyőző játékkal nyert a Budaörs otthonában a DVSC-TVP.

budaors_dvsc_2016_17

Éppen a legjobbkor futott be a debreceni B-közép, hiazen 6-5-re vezettek a hazaiak amikor megtelt élettel a csarnok, s pillanatokon belül 9-6 lett ide. Lajtos Nóri remekül védett – Betti betegsége miatt nem tartott a csapattal – támadásban pedig Kelemen Évi és Karina Jezsikava voltak a vezérek. Mása is remekelt, a félidő végén pedig Anna Punyko is belőtte magát, így magabiztos vezetéssel fordulhattunk. A folytatásban Anna tovább termelte a gólokat, hamar nőtt az előny, s bár a hazaiak jól küzdöttek, eldőlt a meccs. A hajrában csak a különbség volt kérdéses, végül nem lett meg a közte tíz, de ennél nagyobb bajunk ne legyen!

BUDAÖRS–DVSC-TVP 21–30 (11c–18)
Budaörs, 700 néző. V: Felhő, Öcsi
Budaörs: Schneck – Földes K. 3, Hornyák Á. 1, PÁLOS-BOGNÁR 8 (3), Horváth B. 3, Ivanics 1, Mézes 1. Csere: Andrási, Györkös (kapusok), Zsigmond V. 4, Hatala, Oláh K., Szabadfi. Edző: Mihály Attila
DVSC: LAJTOS – VARSÁNYI 6, Punyko 4, GARBUZ 5, B. Klikovac 2, JEZSIKAVA 6, Kelemen 3.. Csere: Deszpotovics, Marincsák 2 (1), Sirián 1, Tóth M., Siska 1 (1), Csáki. Edző: Tone Tiselj

Az eredmény alakulása. 5. perc: 1–4. 11. p.: 6–5. 22. p.: 10–13. 38. p.: 13–21. 48. p.: 20–25. 53. p.: 20–29.
Kiállítások: – ill. 6 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 2/2.

MESTERMÉRLEG:
Mihály Attila: – Összességében megérdemelten nyert a Debrecen, a mi támadójátékunk jóval szűkebb, mint ellenfelünké, de ez védekezésben is látszott. Nem azt játszottuk, amit szerettünk volna.
Tone Tiselj: – Köszönöm a lányaimnak ezt a meccset, jó munkát végeztek. A Budaörs egy kemény ellenfél lett. Tartottunk tőlük, mert a nyáron Hornyák Ágnessel és Pálos-Bognár Barbarával megerősödtek, de már tavaly is meglepett Mihály Attila remek munkája, mert jó csapatot épít. A csapatomtól azt kaptam, amit vártam.