2021.08.13. - 15:30

DVSC

31

KKC

21

Felkészülési

2021.08.20. - 16:00

BUC

28

DVSC

26

Felkészülési

2021.08.21. - 18:00

BAI

27

DVSC

28

Felkészülési

2021.08.27. - 15:30

DVSC

30

MTK

36

Felkészülési

2021.09.10. - 18:00

DVSC

30

KKC

22

K&H Liga

2021.09.18. - 16:00

SZKKA

25

DVSC

29

K&H Liga

2021.09.24. - 18:00

DVSC

30

BUDA

21

K&H Liga

2021.10.01. - 18:00

VÁC

25

DVSC

26

K&H Liga

2021.10.22. - 18:00

DVSC

28

MKC

19

K&H Liga

2021.10.27. - 17:30

FTC

29

DVSC

26

K&H Liga

2021.11.05. - 18:00

DVSC

32

Érd

24

K&H Liga

2021.11.10. - 17:30

MTK

29

DVSC

28

K&H Liga

2021.11.13. - 20:00

DVSC

22

CIS

22

EHF EL

2021.11.17. - 18:00

DVSC

35

DKKA

27

K&H Liga

2021.11.21. - 17:00

CIS

25

DVSC

21

EHF EL

2021.12.30. - 18:00

DVSC

10

Alba

0

K&H Liga

2022.01.07. - 15:00

EGER

23

DVSC

36

MK

2022.01.15. - 18:00

Sió

21

DVSC

23

K&H Liga

2022.01.23. - 18:00

DVSC

31

Vasas

29

K&H Liga

2022.01.28. - 16:00

GYŐR

31

DVSC

23

K&H Liga

2022.02.11. - 18:00

KKC

27

DVSC

28

K&H Liga

2022.02.18. - 18:00

DVSC

45

SZKKA

29

K&H Liga

2022.02.25. - 18:00

BUDA

32

DVSC

38

K&H Liga

2022.03.09. - 18:30

DVSC

VS

FTC

MK

2022.03.12. - 18:00

DVSC

30

VÁC

25

K&H Liga

2022.03.18. - 17:45

MKC

23

DVSC

31

K&H Liga

2022.03.23. - 17:45

DVSC

23

FTC

29

K&H Liga

2022.03.31. - 18:00

Érd

22

DVSC

33

K&H Liga

2022.04.08. - 18:00

DVSC

29

MTK

26

K&H Liga

2022.04.13. - 18:00

DKKA

21

DVSC

22

K&H Liga

2022.04.30. - 18:00

Alba

28

DVSC

36

K&H Liga

2022.05.06. - 18:00

DVSC

32

Sió

26

K&H Liga

2022.05.14. - 17:00

Vasas

16

DVSC

33

K&H Liga

2022.05.20. - 18:30

DVSC

25

GYŐR

28

K&H Liga

GYERMEKBAJNOKSÁG: győzött a betegség

Többen is hiányoztak Milánik Zoltán csapatából a felsőházi rájátszás első tornáján, amelyet így két vereséggel kezdtek a lányok.
Még akad jócskán javítási lehetőség, hiszen még öt torna vár a csapatra (legközelebb január 9-én, Debrecenben), így még tíz meccset játszik a DVSC-TVP. A nyolctagú csoportból hárman jutnak az országos elődöntőbe.
ERIMA U13, GYERMEKBAJNOKSÁG KULCSÁR ANITA RÉGIÓ, FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS
HAJDÚNÁNÁS SK-DVSC-TVP 17-13 (9-6)
DVSC: Praczu Lili, Szathmári H. (kapusok) – Buzás P. 2, Kórik V. 2, Kiss A. 4, Kiss L., Dienes H., Márton M., Vámosi A. 2, Szilágyi Zs., Praczu Léna, Milánik K. 2. Edző: Milánik Zoltán.

Támogatóink