2024.08.08. - 16:30

2024.08.15. - 16:00

2024.08.30. - 15:00

NB II: vereség a nyitányon

A DVSC-TVP 15-17 éves játékosokból álló, NB II-ben szereplő csapata vereséggel rajtolt Mátészalkán.

Az első félidő végén még vezettek a debreceni lányok, a második harminc perc azonban a Mátészalkának sikerült jobban, s végül hat góllal nyert a hazai csapat. A juniormeccsen viszont a DVSC-TVP bizonyult jobbnak.

NB II, ÉSZAK-KELET, FELNŐTT

MÁTÉSZALKA MTK–DVSC-TVP II 24– 18 (10–12)

DVSC: Virág K., Eszenyi B. (kapusok) – Kelemen G., Kozma K. 2, Varga-Tóth R. 2, Erdélyi D. 5, Barabás Zs., Víg D., Túri Dzs. 4, Papp N. 2, Drapbik P., Papik Zs. 3, Ragó R. Edző: Győrvári Viktor.

NB II, ÉSZAK-KELET, JUNIOR

MÁTÉSZALKA MTK–DVSC-TVP II 25– 30 (14–16)

DVSC: Hadas P., Kovács F. (kapusok) – Gáspár D. 1, Bernáth L. 7, Czakó B., Szabó Petra 3, Kórik V., Fodor Cs., Ragó R. 4, Kiss A., 1, Dienes H. 1, Márton M., Vámosi A., Tóth Sz. 4, Donka D. 1, Milánik K. 8. Edző: Milánik Zoltán