2024.08.15. - 16:00

2024.08.30. - 15:00

NB II: vereség Ózdon

A Lóci DSE otthonában kaptak ki a debreceni fiatalok.

Pedig nem volt benne a meccsben a vereség, hiszen a második félidő elején még három góllal vezetett a DVSC-TVP III (17-20), de még az 52. percben is a Lokinál volt az előny (24-25). Ekkor azonban jött egy rövidzárlat, zsinórban négy gólt szereztek a hazaiak, s ezzel el is dőlt a mérkőzés. Némi gyógyírt jelentett a juniormeccsen aratott győzelem!

NB II, ÉSZAK-KELETI CSOPORT, FELNŐTT
LÓCI-DSE-DVSC-TVP III 29-27 (13-14)
DVSC: Áncsán F., Hadas P., Szabó D. (kapusok) – Kelemen G. 2, Borgyos P. 9, Szokolai B. 3, Kurtán K. 6, Vámosi P. 2, Illés P. 3, Kozma K., Varga-Tóth R. 1, Petrus M. 1, Poczetnyik L., Barabás Zs. Edző: Vida Gergő

NB II, ÉSZAK-KELETI CSOPORT, JUNIOR
LÓCI-DSE-DVSC-TVP III 25-28 (14-13)
DVSC: Hadas P., Áncsán F. (kapusok) – Ovszijenko D. 2, Lukács P., kelemen G. 5, Páppa P. 3, Héjas Sz., Tóth Sz., Kozma K. 7, Varga-Tóth R., Vámosi P. 6, Poczetnyik L. 4, Barabás Zs. 1. Edző: Márián Blanka