Negyedmilliós büntetést kapott klubunk

A 2022 december 30-án lejátszott DVSC SCHAEFFLER–Győri Audi ETO KC mérkőzésen történtek miatt összesen 250 ezer forint pénzbírsággal sújtották klubunkat. Ha a jövőben hasonló vétséget követnek el a szurkolók, a klub sokkal súlyosabb büntetésre számíthat.

A DVSC SCHAEFFLER–Győri Audi ETOK KC mérkőzés hajrájában sör került a pályára, emiatt a Magyar Kézilabda Szövetség Etikai és Fegyelmi Bizottságának Fegyelmi Tanácsa 100 ezer forintos pénzbüntetéssel sújtotta a DVSC Kézilabda Kft.-t.

A Bizottság a mérkőzésről készült felvétel megtekintése alapján öt alkalommal fedezett fel sértő rigmusokat, amiért 150 ezer forint pénzbüntetést szabott ki klubunkra.

Kérjük szurkolóinkat, hogy a jövőben tartózkodjanak a hasonló megnyilvánulásoktól, mert újabb fegyelmi vétségek esetén klubunkat a mostaninál jóval súlyosabb büntetéssel, végső esetben akár pályabezárással is sújthatják!

Támogatóink