DVSC
33
:
30
Slat
DVSC
41
:
16
Miha
Eszt
24
:
30
DVSC
Valc
27
:
30
DVSC
RAPI
35
:
31
DVSC
FTC
28
:
26
DVSC
DVSC
39
:
19
LUBL
DVSC
23
:
28
FTC
DVSC
47
:
32
ZVEZ
Alba
VS
DVSC
BUDU
VS
DVSC
DVSC
VS
Vasas
DVSC
VS
BIS
DVSC
VS
Eszt
DOR
VS
DVSC
DVSC
VS
DKKA
DVSC
VS
ESB
BUDA
VS
DVSC
NEKA
VS
DVSC
DVSC
VS
GYŐR
DVSC
VS
SZKKA
STOR
VS
DVSC
DVSC
VS
Metz
MKC
VS
DVSC
Metz
VS
DVSC
DVSC
VS
KKC
Közzétéve: 2017.05.16.
A négynapos pihenő után immáron egy hete készül a csapat a bajnokság hajrájára. Még három kőkemény mérkőzés vár a DVSC-TVP-re.
Ez már csak egy ilyen szezon. Tizenöt nap mérkőzés nélkül, aztán egy hét leforgása alatt három találkozó. Ráadásul az utolsó három meccs egyike sem lesz egyszerű. Május 20-án, szombaton 18 órakor a Fradi elleni idegenbeli meccsel indul a sorozat, aztán jövő szerdán, május 24-én Dunaújvárosban lép pályára a DVSC-TVP, majd május 27-én, szombaton az MTK-Budapest elleni hazai találkozóval zárul a 2016/17-es szezon.
A lányok múlt szombaton csapatépítő programon vettek részt. Először a Zsuzsi Erdei Kisvasúttal és lovaskocsikkal eljutottak, a Koppány-Völgye Kalandparkba, ahol a paintball mellett rengeteg érdekes program is várt a társaságra. A hétköznapokon persze gőzerővel készül a csapat a bajnokságot lezáró „hármasugrásra”, elsőként a Ferencváros elleni idegenbeli csatára. A Bajnokok Ligája négyes döntőjéről hajszállal lemaradó zöld-fehérek Dunaújvárosban beleszaladtak egy váratlan pofonba, ám Elek Gábor hamar rendezte a sorokat, s a Siófok otthonában már ismét erőt sugárzó játékkal nyert az FTC.
A debreceni lányoknak is nagyon kellett a Kisvárda elleni siker, hogy ismét megízlelték a győzelem ízét. A Fradi otthonában különösebb teher nélkül kézilabdázhat a csapat, amelyben a derekát fájlaló Marincsák Nikin kívül mindenki egészséges.