2024.08.08. - 16:30

2024.08.15. - 16:00

2024.08.30. - 15:00

Nem borult a papírforma

Azt történt az MK-negyeddöntőben, amire mindenki számított, magabiztosan nyert a BL-győztes.

JZ1X7383 a

Néhány hete, a Győr elleni idegenbeli bajnokin jól kezdtünk, ezúttal nem jött össze a hasonló rajt. Már 6–0-ra vezetett a házigazda, amikor először betaláltunk, jó hír, hogy szünetig nagyjából sikerült tartani ezt a különbséget. A folytatásban 16–10-ig nem volt gond, ekkor azonban jött egy kilencgólos győri roham, a 25–10 már nagyon rosszul festett az eredményjelző táblán. A záró negyedórára ismét nem lehetett panasz, ezt a szakaszt döntetlenre hoztuk, így 36–21 lett a vége, továbbjutott az ETO.
A formalitásnak tekinthető kupameccs után mindenki teheti tovább a saját dolgát, a győriek ismét megnyerhetnek minden sorozatot, ahol elindulnak, mi pedig küzdünk tovább saját célunk eléréséért.

MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ

GYŐRI AUDI ETO-KC–DVSC-TVP-AQUATICUM 36– 21 (14–7)
DVSC: Horváth-Pásztor, Lajtos, Makai (kapusok) – Kelemen 4, Karnik Sz. 4, Vörös B. 3, Bárány 3, Siska 2, Bohus-Karnik 2, Varsányi 1, Sopronyi 1, Gorilszka 1, Szilágyi Á. Slakta, Marincsák, Kudor.