VS

POD

2024.08.30. - 15:00

Nem volt esély

Simán nyerte a Győr a DVSC-TVP elleni elődöntőt. Vasárnap 13.45-kor a bronzéremért játszhatunk.

Rosszul kezdtük a Magyar Kupa elődöntőt, nem találtuk a rést a kőkemény győri falon, a negyedik ETO találat után lőttük első gólunkat. A félidő derekára egy kicsit stabilizálta helyzetét a Loki, a 16. percben 10–– 6-nál nem nézett ki olyan rosszul az eredményjelző. Csakhogy a félidő hátralevő részében mindössze két gólt szereztünk, míg a zöld-fehérek tízet, így szünetre nagyon nagy lett a különbség. A folytatásban jó tíz percig nem nyílt tovább az olló, ám 24–12 után újra beragadtunk.

Így végül húsz góllal nyert az ETO, nekünk – ahogy azt sejteni lehetett – vasárnapra marad a bronzmeccs.

GYŐRI AUDI ETO KC–DVSC-TVP 34–14 (20–8)
Kecskemét, 1300 néző. V: Felhő, Öcsi
GYŐR: KISS É. –BÓDI 4, Mörk 3, Görbicz 6 (3), Broch 3, AMORIM 4, Hársfalvi 2. Csere: GRIMSBÖ (kapus), Groot, TOMORI 5, PUHALÁK 3, el Gaui 1, Pál T. 2. Edző: Ambros Martin.
DVSC: Horváth-Pásztor – Varsányi 2, Sirián 1, Deszpotovics, Garbuz 1, Jezsikava 2, Kelemen 2. Csere: Lajtos (kapus), Punyko 3, Pénzes 1 (1), Marincsák 1, Tóvizi, Tóth M., Csáki, Siska 1, Szabó P. Edző: Tone Tiselj

Az eredmény alakulása. 6. p.: 4–0. 10. p: 6–3. 16. p.: 10–6. 25. p.: 17–7. 40. p.: 24–12.54. p.: 31–13.
Kiállítások: 4, ill. 8 perc.
Hétméteresek: 4/3, ill. 1/1