2024.08.15. - 16:00

2024.08.30. - 15:00

Utánpótlás: ifi-siker a Fradi ellen

A juniorok szoros meccsen kikaptak, az ifjúságiak nyertek az FTC ellen.

A juniorok meccsében is benne volt a debreceni siker, de sajnos sok helyzet kimaradt, s ez nem fért bele a jól játszó ellenféllel szemben. Ráadásul Szabó Panna kézsérülése miatt nem játszhatott, s a felnőttek között egyre több szerephez jutó Tóvizi Petra pedig kevés időt töltött a pályán.

Az ifik alaposan beragadtak a meccs elején, hiszen a nyolcadik percben 6–2-re vezetett a Fradi. Szerencsére hamar rendezték a sorokat a debreceni lányok, s félidőben már ők vezettek (16–13). Hatalmas csatát hozott a második játékrész, a vendégek kapaszkodtak, de csak csökkenteni tudták hátrányukat. A DVSC TVP az egyaránt 9-9 gólig jutó Vámosi Panna és Borgyos Panna, valamint a hatszor eredményes Kelemen Gréta vezérletével megszerezte a két pontot.

NB I, IFJÚSÁGIAK
DVSC-TVP–FTC 30–29 (16–13)
DVSC: Virág K., Kozma T. (kapusok) – Varga-Tóth R., Poczetnyik L., Illés P., Takács E., Vámosi P. 9, Sápi B. 2, Barabás Zs., Sápi G., Kozma K. 1, Erdélyi D., Kelemen G. 6, Zelizi F. 2, Borgyos P. 9, Kurtán K. 1. Edző: Győrvári Viktor.

NB I, JUNIOROK
DVSC-TVP–FTC 26–30 (14–14)
DVSC: Szabó D., Molnár N.. (kapusok) – Bognár A., Kenyeres B. 1, Gyökös B. 2, Bordás R. 2, Kelemen G., Koszta E. 1, Zelizi F. 1, Borgyos P. 2, Bocska B., Kurtán K. 5, Tóvizi P. 2, Pénzes L. 10. Edző: Vida Gergő