2024.08.08. - 16:30

2024.08.15. - 16:00

2024.08.30. - 15:00

Utánpótlás NB I: mindkét csapatunk a nyolc között

Az ifik simán nyertek a juniorok kikaptak a Békéscsabától, a lényeg azonban, hogy mindkét csapatunk az 5-8. helyért játszhat a rájátszásban.

dvsc_bekescsaba_up

Az ifjúságiak szoros első félidő után a második játékrész elején egy 5-0-s rohammal eldöntötték a két pont sorsát, s a 7. helyen jutottak be a rájátszásba. A juniorok meccsén is szoros volt az első félidő, szünet után azonban több mint tíz percig nem született debreceni gól, így ebben az időszakban a vendégek eldöntötték a két pont sorsát. Jó hír, hogy a csapat a vereség ellenére is bejutott a nyolc közé, hiszen a DVSC, a Fehérvár és a Békéscsaba egyaránt 18 ponttal zárt, s három csapat mini tabelláján a Loki a legjobb, így nyolcadik.

NB I-ES JUNIOR BAJNOKSÁG
DVSC-TVP-AQUATICUM–BÉKÉSCSABA 24-30 (13-14)
DVSC: Aradi E., Kiss B. (kapusok) – Bíró E. 2, Bagdács F., Vajda L. 10, Sigér P., Karacs J. 3, Halmai P., Gindeli P. 3, Bordás R. 1, Takács A., Juhász R., Varga P. 2, Tóvizi P. 3. Edző: Márián Blanka

NB I-ES IFJÚSÁGI BAJNOKSÁG
DVSC-TVP-AQUATICUM–BÉKÉSCSABA 36-24 (17-14)
DVSC: Darányi R., Kozma T. (kapusok) – Bordás R. 3, Koszta E. 2, Kanda K. 5, Csirmaz A., Varga P. 3, Balla B. 4, Garamvölgyi K. 2, Iváncsó R. 1, Takács E. 5, Tóvizi P. 2, Pénzes L. 9. Edző: Győrvári Viktor