VS

POD

2024.08.30. - 15:00

Válogatott: vereség a lengyelek ellen is

A németországi felkészülési tornán Lengyelországtól is kikapott a rengeteg hibával játszó magyar válogatott.

A benevezett öt DVSC SCHAEFFLER játékos közül Kácsor Gréta nem lépett pályára Heidelbergben a lengyelek ellen. A döntetlennel záruló gólzáporos első félidő után a második játékrész 10. percében még egyenlő volt az állás (21–21), ekkor aztán megléptek a lengyelek, s előnyüket a meccs végéig megtartották. A debreceni játékosok közül Vámos Petra három, Bordás Réka egy gólt szerzett.

MAGYAROSZÁG–LENGYELORSZÁG 29–31 (17–17)
Heidelberg, 367 néző.

MAGYARORSZÁG: Janurik –Győri-Lukács 2, Szőllősi-Zácsik 7,Füzi- Tóvizi, Bordás 1, Vámos P. 3, Schatzl Nadine 2. Csere: Szikora (kapus)) Klujber 3 (1), Debreczeni-Klivinyi 2, Papp N. 2, Töpfner, Márton G. 2, Pásztor N. 4, Kuczora 1.