DVSC
33
:
30
Slat
DVSC
41
:
16
Miha
Eszt
24
:
30
DVSC
Valc
27
:
30
DVSC
RAPI
35
:
31
DVSC
FTC
28
:
26
DVSC
DVSC
39
:
19
LUBL
DVSC
23
:
28
FTC
DVSC
47
:
32
ZVEZ
Alba
23
:
33
DVSC
BUDU
VS
DVSC
DVSC
31
:
21
Vasas
DVSC
33
:
34
BIS
Eszt
VS
DVSC
DOR
VS
DVSC
DVSC
VS
DKKA
DVSC
VS
ESB
BUDA
VS
DVSC
NEKA
VS
DVSC
DVSC
VS
GYŐR
DVSC
VS
SZKKA
STOR
VS
DVSC
DVSC
VS
Metz
MKC
VS
DVSC
Metz
VS
DVSC
DVSC
VS
KKC
Közzétéve: 2021.12.20.
A tervezettnél előbb befejeződött a fényforrások korszerűsítése a Hódosban, így a vb-n járt DVSC SCHAEFFLER játékosok egy világosabb csarnokba térhettek vissza.
A világítási rendszer korszerűsítése a nyáron befejezett felújítási fázis része volt, de az U19-es női kosárlabda világbajnokság miatt decemberre tolódtak át a munkálatok. A tervek szerint karácsony után tért volna vissza a csapat a Hódosba, de a munkálatok a tervezettnél gyorsabban haladtak, így ma reggel már otthonában edzhetett a csapat. A régi fényforrások helyett a játéktér felé az EHF által meghatározott 1500 lux megvilágításnál is magasabb szintet elérő NOLA SPORT-LED világítás került, ennek köszönhetően sokkal magasabb szintű vizuális élményt kapnak a csarnokba látogatók.
A megújult Hódosban már ott volt a csapattal a spanyolországi világbajnokságon szerepelt négy játékosunk, Bordás Réka, Planéta Szimonetta, Tóvizi Petra és Vámos Petra, s megérkeztek ifjúsági válogatottjaink, Csernyánszki Liliána és Panyi Anna is.