Vámos Míra: 2025!

Újabb tehetséges fiatal játékosunk kötelezte el magát hosszú távra klubunkhoz.

A 18 éves, junior Európa-bajnok balszélső tavaly nyáron került Debrecenbe a Nemzeti Kézilabda Akadémiáról, követte nővérét, Petrát, aki két évvel ezelőtt szerződött klubunkhoz. Míra bátor sokszínű játékát hamar megszerette a közönség, bebizonyította, hogy fontos helyzetekben is lehet rá számítani.

„Örömmel tölt el, hogy hosszabb távon számítanak rám Debrecenben – mondta Míra a szerződéshosszabbítás után. – Segítőkész, céltudatos közegbe kerültem, ahol minden lehetőség adott a fejlődéshez. Szeretném ezt a bizalmat meghálálni és minél nagyobb részt vállalni a közösen kitűzött célok elérésében. A döntésemben az is fontos szempont volt, hogy az idén elkezdett egyetemi tanulmányaimat is itt folytathatom.”

Támogatóink