Kategória Archívum: Kiemelt

Felfüggesztette versenyeit az MKSZ!

A Magyar Kézilabda Szövetség Elnöksége 2020. március 14-én 0:00 órai hatállyal a COVID-19 koronavírus megjelenésének és terjedésének megelőzése érdekében, a Magyar Kormány 40/2020. (III. 11.) számú Kormányrendeletére is figyelemmel – további intézkedésig

Tovább

MKSZ-döntések a koronavírussal kapcsolatban!

Ahogy azt az operatív törzs bejelentése után vélelmeztük: zártkapus meccsekkel folytatódik a bajnokság! A Magyar Kézilabda Szövetség a koronavírus miatt kialakult állapot és a kormányzat által kihirdetett veszélyhelyzet miatt döntéseket hozott a soron köv

Tovább

Négy edzőmeccs a bajnoki szünetben

Az Érd elleni győzelem után legközelebb április 3-án lép pályára tétmeccsen a DVSC SCHAEFFLER, akkor az MTK-t fogadjuk a Hódosban. A magyar női válogatott olimpiai kvalifikációs tornája, illetve a Montenegró elleni Eb-selejtező miatt négy hétig nem játszi

Tovább

Buli jól van!

Rengetegen érdeklődtek a pénteki meccsen sérülést szenvedő Bulath Anita állapotáról. Nos, Buli – a körülményekhez képest – jól van. A DVSC SCHAEFFLER–Érd meccs 51 percében ütközött össze Tóvizui Petra és Bulath Anita. Beállósunk megúszta az ütközést komol

Tovább

Nagyon kellett – megszereztük

Két nagyon fontos ponttal gazdagodott a DVSC SCHAEFFLER az Érd elleni rangadón. Megtelt a Hódos a negyedik hely szempontjából kulcsfontosságú rangadóra, amely számunkra remekül kezdődött, hiszen 49 másodperc telt el a meccsből, amikor Bulath Anita és Jele

Tovább

A negyedik hely kulcsa lehet!

Újabb fontos meccs vár pénteken 18 órakor a DVSC SCHAEFFLER csapatára, a nagy rivális Érdet fogadjuk a Hódosban. A presztízsen túl is komoly tétje lesz a csatának, hiszen a negyedik helyért harcoló trió két tagja feszül egymásnak a Hódosban. Egyelőre lépé

Tovább

Akadémián épül a jövőnk!

A 2020/21-es szezonban is DVSC SCHAEFFLER néven szerepel csapatunk! A DVSC-nél folyó utánpótlás nevelő munka eredményeként Debrecen is bekerült a 303/2019. (XII.12.) Korm. rendelet által meghatározott akadémiai rendszerbe „A már működő koedukált Nemzeti K

Tovább

Bulath Anita befejezi pályafutását!

A jövő évi kerettel kapcsolatban a legfrissebb igazolási hírekről már beszámoltunk. Új  információ, hogy Bulath Anita, akivel a 2020/21-es szezonra is szerződést kötött klubunk, mégsem folytatja pályafutását. „Anita néhány nappal ezelőtt kért, hogy család

Tovább

Német válogatott kapust igazoltunk!

A Thüringer HC kapusa, Ann-Cathrin Giegerich nyártól a DVSC SCHAEFFLER játékosa lesz! Fotó: Fogarasi Renáta / Cívishír Január 18-án egy életre megjegyeztük Ann-Cathrin Giegerich nevét. Az EHF Kupa csoportkörének harmadik fordulójában a 28 éves német kapus