DVSC
33
:
30
Slat
DVSC
41
:
16
Miha
Eszt
24
:
30
DVSC
Valc
27
:
30
DVSC
RAPI
35
:
31
DVSC
FTC
28
:
26
DVSC
DVSC
39
:
19
LUBL
DVSC
23
:
28
FTC
DVSC
47
:
32
ZVEZ
Alba
23
:
33
DVSC
BUDU
VS
DVSC
DVSC
31
:
21
Vasas
DVSC
33
:
34
BIS
Eszt
30
:
32
DVSC
DOR
28
:
26
DVSC
DVSC
35
:
25
DKKA
DVSC
29
:
32
ESB
BUDA
21
:
26
DVSC
NEKA
VS
DVSC
DVSC
VS
GYŐR
DVSC
VS
SZKKA
STOR
VS
DVSC
DVSC
VS
Metz
MKC
VS
DVSC
Metz
VS
DVSC
DVSC
VS
KKC
Közzétéve: 2021.06.25.
Három DVSC SCHAEFFLER-játékos is ott van a tokiói olimpiára készülő magyar válogatott edzőtáborában, a balatonboglári NEKA-bázison.
Bordás Réka, Tóvizi Petra és Vámos Petra is a tagja Elek Gábor 19 tagú keretének A felnőtt válogatott debreceni játékosainak nem sok ideje maradt a bajnokság befejezése és a válogatott felkészülés megkezdése között.
„Esélyem sem volt nyaralásra, hiszen vizsgaidőszak volt az egyetemen – mondta el Vámos Petra. – Pénteken még vizsgáztam, vasárnap pedig már kezdődött az edzőtábor.”
„Én is csak Kenderesig jutottam el, a szüleimnél töltöttem néhány napot – vette át a szót Bordás Réka. – Egy kis feltöltődésre pont elég volt, s különben sem bánjuk, hogy ilyen rövid volt a pihenő, hiszen ez azt jelenti, hogy itt lehetünk a válogatottal.”
Az utóbbi napok forróságában a legegyszerűbb mozgás is nehéznek tűnik, a válogatott játékosai pedig naponta többször is edzettek.
„A csarnokban és a szobákban is jó idő van, így ideális körülmények között tudunk edzeni és pihenni is – folytatta Vámos Petra. – A délelőttre tervezett kinti futások pedig átkerültek reggel nyolcra, akkor még elviselhetőbb a hőmérséklet.”
A felnőtt keret tagjai a szombat délelőtti edzés után kapnak rövid pihenőt, majd hétfőn Székelyudvarhelyre utaznak a lányok, itt folytatódik a felkészülés. . Vámos Petra azonban a hétvégét is Balatonbogláron tölti.
„A húgom, Míra a juniorválogatottban játszik a Négy Nemzet Tornáján, jönnek a szüleink is, aztán hétfőn irány Székelyföld!”
S, ha már Míra szóba került, júliustól ő is a DVSC SCHEFFLER kézilabdázója lesz, rajta kívül ott van a junior keretben Török Lilly, míg Csernyánszki Liliána és Panyi Anna az ifjúsági nemzeti együttessel gyakorol, ugyancsak Bogláron.