DVSC
33
:
30
Slat
DVSC
41
:
16
Miha
Eszt
24
:
30
DVSC
Valc
27
:
30
DVSC
RAPI
35
:
31
DVSC
FTC
28
:
26
DVSC
DVSC
39
:
19
LUBL
DVSC
23
:
28
FTC
DVSC
47
:
32
ZVEZ
Alba
23
:
33
DVSC
BUDU
VS
DVSC
DVSC
31
:
21
Vasas
DVSC
33
:
34
BIS
Eszt
30
:
32
DVSC
DOR
28
:
26
DVSC
DVSC
35
:
25
DKKA
DVSC
29
:
32
ESB
BUDA
21
:
26
DVSC
NEKA
17
:
36
DVSC
DVSC
30
:
36
GYŐR
DVSC
VS
SZKKA
STOR
VS
DVSC
DVSC
VS
Metz
MKC
VS
DVSC
Metz
VS
DVSC
DVSC
VS
KKC
Közzétéve: 2019.11.04.
Arany Rebeka, Jelena Deszpotovics és Kovács Anna írt alá újabb szerződést klubunkkal.

Azt tartja a mondás, hogy a legnagyobb erősítés mindig az értékek megtartása. Ebben az irányban tett újabb lépést klubunk, amikor három kézilabdázójával kötött újabb szerződést. A montenegrói válogatott Jelena Deszpotovics és a magyar válogatott kerettag Kovács Anna egyaránt két esztendővel hosszabbította meg szerződését, míg a junior Eb-aranyérmes Arany Rebeka további három esztendőre kötelezte el magát.
Arany Rebeka: „Fontos nekem a város, fontos a csapat. Úgy érzem befogadtak a lányok, elégedettek velem a vezetők. Ennek az eredménye, hogy új szerződést kínáltak nekem, amit nagy örömmel fogadtam el. Főként azért, mert idén már az EHF kupában is bemutatkozhattam!”
Jelena Deszpotovics: „Jól érzem magam Debrecenben, most pedig úgy érzem, hogy megvan az esélyünk az előrelépésre. Remek csapat és közösség alakult ki, amely képes lehet komoly sikerekre!”
Kovács Anna: „Remek döntést hoztam, amikor Debrecenbe igazoltam és nem is volt kérdés, hogy meghosszabbítom-e a szerződésemet. A DVSC-ben újra megtaláltam önmagamat, jól érzem magam a csapatban, jól együtt tudok dolgozni a klub minden munkatársával. Úgy érzem, itt sínen van a pályafutásom, s erről nem szeretnék letérni!”